Geri Dön

İŞKUR çalışma saatleri!

İŞKUR çalışma saatleri vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Birçok işlemin gerçekleştirildiği İŞKUR açılış kapanış saatlerini merak eden vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyor. İşsizlik maaşı, iş başvurusu gibi işlemlerin gerçekleştirilebildiği İŞKUR çalışma saatlerini sizler için derledik.

İŞKUR çalışma saatleri!

İŞKUR çalışma saatlerini merak eden vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyor. İş başvurusu, işsizlik maaşı gibi birçok işlemin gerçekleştirilebildiği İŞKUR binalarında çalışma saatleri kaçta balayıp kaçta sona eriyor? İşte 2018 İŞKUR çalışma saatleri

İŞKUR ÇALIŞMA SAATLERİ

İşkur, 08:30 - 12:30 / 13:30 - 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İŞKUR NEDİR?

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (kısaca İŞKUR) Türkiye'de istihdamın korunmasına, geliştirilmesine, yaygınlaştırılmasına ve işsizliğin önlenmesi faaliyetlerine yardımcı olmak ve işsizlik sigortası hizmetlerini yürütmek üzere kurulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının ilgili kuruluşu olup, özel hukuk hükümlerine tâbi, tüzel kişiliği haiz, idarî ve malî bakımdan özerk bir kamu kuruluşudur.

Mersin Limanı'nda 220 kilo kokain ele geçirildiMersin Limanı'nda kağıt yüklü konteynerde yapılan aramada 220 kilo kokain ele geçirilirken, 2 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber