Gündemİstanbul'da 4 dakikada 4 milyonluk soygun!

İstanbul'da 4 dakikada 4 milyonluk soygun!

30.09.2023 - 10:00 | Son Güncellenme:

Maltepe'de pasaj içerisindeki kuyumcuya gelen yüzleri maskeli ve kapüşonlu 4 kişi, kepengi kırarak içeri girdi. Hırsızlar yaklaşık 4 dakika içerisinde dükkanda bulunan 4 milyon değerindeki altınları çaldı

Olay, saat 04.30 sıralarında Bağlarbaşı Mahallesi'nde bir pasajın içerisindeki kuyumcuda meydana geldi. İddiaya göre; bir araçla pasaj içerisindeki kuyumcuya gelen yüzleri maskeli ve kapüşonlu 4 kişi, kepengi kırarak içeri girdi. Yaklaşık 4 dakika içeride kalan hırsızlar, dükkanda bulunan 4 milyon değerindeki altınları alarak olay yerinden uzaklaştı.

Haberin Devamı

İstanbulda 4 dakikada 4 milyonluk soygun

O sırada çevrede bulunan bekçiler, hırsızların peşinden koştu. Hırsızlar geldikleri araca binip kaçtı. Bekçiler durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri hırsızları yakalamak için çalışma başlattı. 

İstanbulda 4 dakikada 4 milyonluk soygun

HIRSIZLARIN KUYUMCUYA GİRME ANLARI KAMERADA

Hırsızların kuyumcuya girip, kaçtığı anlar pasaj içindeki güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde hırsızlar,  kepengi kırarak kuyumcu dükkanına giriyor.  Altınları alarak kaçan hırsızların bir altın kutusunu da yere düşürdükleri görülüyor. Durumu fark eden bekçilerinde hırsızların arkasında koştukları görüldü.  

İstanbulda 4 dakikada 4 milyonluk soygun