Kuyumcu

Kuyumcu

Son dakika Kuyumcu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kuyumcu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kuyumcu haber sayfamızda...

Kuyumcu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.917 kuyumcu haberi bulunmuştur.
Sultanbeyli’de kuyumcuyu 2. kez sahte altınla dolandırmaya çalışan şüpheli kamerada
Sultanbeyli’de kuyumcuyu 2. kez sahte altınla dolandırmaya çalışan şüpheli kameradaSultanbeyli'de kuyumcuyu sahte altınla 10 bin lira dolandıran şüpheli yine aynı yerde sahte altın bozdurmak isterken yakalandı. Şüphelinin sahte altının bozdurduğu anlar kameralara yansıdı.
9.04.2021 Haberler
İTO Başkanı'ndan kur ve faiz açıklaması
İTO Başkanı'ndan kur ve faiz açıklamasıİstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, "Ticari kredi faizleri 19 ayın ardından yeniden yüzde 21-23 bandına çıktı. Türkiye ekonomisinin potansiyeli, yüksek kur ya da yüksek faizden birini seçmeyi hak etmiyor. Hem yüksek kur hem de yüksek faizi birlikte yaşamayı ise hiç mi hiç hak etmiyor." dedi.
9.04.2021Uzmanpara
Babasını kiralık katil tutarak öldürttüğünü itiraf eden gence 35 yıl hapis
Babasını kiralık katil tutarak öldürttüğünü itiraf eden gence 35 yıl hapisABD'nin Teksas eyaletinde ailesini öldürmek için kiralık katil tuttuğunu itiraf eden Nicolas Patrick Shaughnessy, 35 yıl hapse mahkum edildi.
8.04.2021Dünya
Müşteri gibi girdi! Kuyumcudan 20 bin liralık bileklik çaldı
Müşteri gibi girdi! Kuyumcudan 20 bin liralık bileklik çaldıBursa’da yabancı uyruklu hırsızlık şüphelisi, müşteri gibi girdiği kuyumcudan 20 bin lira değerindeki bilekliği çaldı. Olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kamerasından tespit eşkalini belirledikleri hırsızlık şüphelisini yakalamak için çalışma başlattı.
8.04.2021Gündem
Mücevher ihracatı mart ayında yüzde 48 arttı
Mücevher ihracatı mart ayında yüzde 48 arttıTürk mücevher sektörü, martta geçen yılın aynı ayına göre yüzde 48 artışla 340 milyon dolarlık, ilk çeyrekte ise geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 9 artışla 976 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi.
8.04.2021Ekonomi
Mücevher ihracatı arttı
Mücevher ihracatı arttıTürk mücevher sektörü, martta geçen yılın aynı ayına göre yüzde 48 artışla 340 milyon dolarlık, ilk çeyrekte ise geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 9 artışla 976 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirdi.
8.04.2021Uzmanpara
Telefonla dolandırıcılık şüphelisi tutuklandı
Telefonla dolandırıcılık şüphelisi tutuklandıEskişehir'de telefonla dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla 1 şüpheli yakalandı.
7.04.2021Gündem
350 bin lirasını kendi eliyle teslim etti
350 bin lirasını kendi eliyle teslim ettiElazığ'da yaşayan 80 yaşındaki Nergis S., telefon dolandırıcılarının tuzağına düştü. Talihsiz kadın kendisini polis olarak tanıtıp, kimliğinin kuyumcu soygununda kullanıldığını söyleyen dolandırıcılara inanıp Malatya'ya gelerek 350 bin TL değerinde altın, döviz ve Türk lirasını bu kişilere teslim etti.
6.04.2021Haberler
Son dakika: 350 bin lirasını kendi eliyle teslim etti! Altın, döviz ve Türk lirası
Son dakika: 350 bin lirasını kendi eliyle teslim etti! Altın, döviz ve Türk lirasıGelen bir son dakika haberine göre; Elazığ'da yaşayan 80 yaşındaki Nergis S., telefon dolandırıcılarının tuzağına düştü. Talihsiz kadın kendisini polis olarak tanıtıp, kimliğinin kuyumcu soygununda kullanıldığını söyleyen dolandırıcılara inanıp Malatya'ya gelerek 350 bin TL değerinde altın, döviz ve Türk lirasını bu kişilere teslim etti.
6.04.2021Gündem
Kuyumcuyu soymak istediler, sert kayaya çarptılar!
Kuyumcuyu soymak istediler, sert kayaya çarptılar!Bahçelievler'de 2 kişinin yaralandığı kuyumcu soygun girişiminin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, kuyumcu ali topal, kendisine silah çeken soygunculara sandalye ile karşılık veriyor. Soyguncular tarafından vurulan topal, yaralı halde soyguncuları sandalye ile kovalamaya devam ediyor.
25.03.2021Gündem
Vurulan kuyumcu, soyguncuları sandalye ile kovaladı!
Vurulan kuyumcu, soyguncuları sandalye ile kovaladı!İstanbul Bahçelievler’de 2 kişinin yaralandığı silahlı kuyumcu soygun girişiminin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Kuyumcu Ali Topal, kendisine silah çeken soygunculara sandalye ile karşılık verdi. Soyguncular tarafından vurulan Topal yaralı halde soyguncuları sandalye ile kovalamaya devam etti
25.03.2021Haberler
Son dakika... Vurulan kuyumcu, soyguncuları sandalye ile kovaladı!
Son dakika... Vurulan kuyumcu, soyguncuları sandalye ile kovaladı!İstanbul Bahçelievler’de 2 kişinin yaralandığı silahlı kuyumcu soygun girişiminin yeni görüntüleri ortaya çıktı. Kuyumcu Ali Topal, kendisine silah çeken soygunculara sandalye ile karşılık verdi. Soyguncular tarafından vurulan Topal yaralı halde soyguncuları sandalye ile kovalamaya devam etti…
25.03.2021Gündem
2 kilo 50 gram ağırlığında bilezik yaptı; 1 milyon TL'ye satışa çıkardı
2 kilo 50 gram ağırlığında bilezik yaptı; 1 milyon TL'ye satışa çıkardıGAZİANTEP'te, kuyumcu İdris Kılıç, 2 kilo 50 gram ağırlığında bilezik yaptı. İdris Kılıç, 24 ayar has altından elde ettiği ve üzerine Ayasofya Camii işlemesini yaptırdığı bileziği 1 milyon TL değer biçerek satışa çıkardı.
23.03.2021Haberler
Son dakika... Bahçelievler'de kuyumcuda soygun girişimi!
Son dakika... Bahçelievler'de kuyumcuda soygun girişimi!İstanbul Bahçelievler İzzet Çalışlar Caddesi'ndeki kuyumcuya gelen maskeli ve silahlı 2 şüpheli soygun girişiminde bulundu. Soygun girişiminde bulunan şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.
23.03.2021Gündem
Dünyada örneği yok! 3 kilo altın kullandı
Dünyada örneği yok! 3 kilo altın kullandıKuyumcu imalatçıları ham olarak aldıkları altınları, yapılan zorlu çalışmaların ardından işleyerek ziynet eşyası haline getiriyor. Yaklaşık bin derecelik özel ocakta eritilen altınlar, yapılan işlemlerin ardından bilezik, kolye ve çeşitli takılara dönüşüyor. Gaziantepli kuyumcu İdris Kılıç dünyada örneği olmayan bir ürün üretti.
23.03.2021Ekonomi
Genç çiftin külçe altınları minibüste çalındı!
Genç çiftin külçe altınları minibüste çalındı!İstanbul Sancaktepe'de Güneş ve Murat Demirbilek çiftinin, kuyumcudan yeni aldıkları külçe altınları minibüste çalındı. Hırsızlığın gerçekleştiği düşünülen anlar minibüsün güvenlik kameralarına yansıdı.
21.03.2021Gündem
Bağcılar'da silahlı soyguncu kuyumcu da silah çıkarınca böyle kaçtı
Bağcılar'da silahlı soyguncu kuyumcu da silah çıkarınca böyle kaçtıBağcılar'da, kuyumcuda silahlı soygun girişiminde bulunan şüpheli, kuyumcunun da silah çıkarması üzerine olay yerinden kaçtı. Olay aynı saniye saniye güvenlik kameralarına yansırken, şüpheli yakalandı.
19.03.2021Haberler
500 gram altın teminatı şartı taslaktan çıkarıldı
500 gram altın teminatı şartı taslaktan çıkarıldıİstanbul Kuyumcular Odası (İKO) Başkanı Mustafa Atayık, Kuyum Ticareti Hakkında Taslak Yönetmeliği'nde kuyumculardan talep edilen gündemdeki 500 gram altın teminatı şartının Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın direktifiyle taslak metninden çıkarıldığını söyledi.
18.03.2021Ekonomi
Kuyumcularda yeni dönem! Şart oldu, en az 30 gün...
Kuyumcularda yeni dönem! Şart oldu, en az 30 gün...Kuyumculara, kamu bankalarına teminat olarak 500 gram altın yatırma zorunluluğu geliyor. Ticaret Bakanlığı’nın hazırlayarak, görüşe açtığı yönetmelik taslağına göre kuyumcular, kamu sermayeli bankalar veya kamu katılım bankalarında, kuyum işletmesi adına açılan hesaba 500 gram altını teminat olarak yatıracak. Teminat tutarı, mevduat bankaları için mevduat hesaplarında, katılım bankaları için katılım fonu hesabında bloke edilecek. İşletmenin yetki belgesinin iptali halinde, vergi, resim ve harç yükümlülükleri karşılandıktan sonra kalan teminat tutarı kuyumcuya ödenecek.
17.03.2021Ekonomi
Düğün sezonu öncesi 'imitasyon altın'a ilgi arttı
Düğün sezonu öncesi 'imitasyon altın'a ilgi arttıAntalya'da küpeden bileziğe, kolyeden gelin tacına tüm ziynet eşyalarının orijinaline birebir benzeyen imitasyonlarının satışını yapan Sevim Karaca, altın almaya gücü yetmeyen gelin ve damat adaylarının imdadına yetişiyor.
16.03.2021Haberler
Kuyumcular bile ayırt edemiyor! İstanbul'da sahte altın operasyonu
Kuyumcular bile ayırt edemiyor! İstanbul'da sahte altın operasyonuİstanbul Avcılar’da düzenlenen operasyonda sahte altın ve dolarları piyasaya sürmeye çalışan 4 kişi yakalandı. Öte yandan 'Suriye altını' olarak nitelendirilen sahte altın vakalarına karşı dikkatli olunması gerektiği belirtildi.
15.03.2021Gündem
‘Herkes kuyumcu dükkânı açamamalı’
‘Herkes kuyumcu dükkânı açamamalı’Kuyumcular, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Ekonomi Reform Paketi kapsamında, uluslararası standartlarla uyumlu bir kıymetli maden ve taşlar piyasası oluşturulması hedefini olumlu karşıladı.
15.03.2021Ekonomi
'Kıymetli maden ve taşlar piyasası' uluslararası standartlara kavuşturulacak
'Kıymetli maden ve taşlar piyasası' uluslararası standartlara kavuşturulacakKuyumcular, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Ekonomi Reform Paketi kapsamında, uluslararası standartlarla uyumlu bir kıymetli maden ve taşlar piyasası oluşturulması hedefini olumlu karşıladı.
14.03.2021Uzmanpara
Türkiye’den ışıl ışıl ihracat
Türkiye’den ışıl ışıl ihracatTürkiye’nin mücevher ihracatı şubatta 305 milyon 402 bin dolar olarak gerçekleşti. Mücevher İhracatçıları Birliği’nin açıklamasına göre, şubatta toplam 305 milyon 402 bin dolar tutarında mücevher ihraç edildi.
11.03.2021Ekonomi
305 milyon dolarlık mücevher ihraç edildi
305 milyon dolarlık mücevher ihraç edildiTürkiye'nin mücevher ihracatı şubatta 305 milyon 402 bin dolar olarak gerçekleşti.
10.03.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

kuyumcualtınBahçelievlermücevherihracat

Kuyumcu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.