Geri Dön

Son dakika... İstanbul'u fırtına vurdu! Seferler iptal edildi, trafik felç

Gelen son dakika bilgisine göre, İstanbul'da dün geceden beri devam eden sağanak ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Mesai bitimine dakikalar kala, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) trafik yoğunluk haritası verilerine göre saat 18:00 itibariyle yüzde 74'e ulaştı. İDO, bazı dış hat seferlerini karşılıklı olarak iptal ettiğini duyurdu. Öte yandan TEM Büyükçekmece mevkiinde meydana gelen trafik kazası nedeniyle yol Edirne istikametine kapandı.

Son bilgilere göre İstanbul'da trafik 18.30 itibariyle yüzde 80'e ulaştı.

Son dakika... İstanbul'u fırtına vurdu! Seferler iptal edildi, trafik felç

Son dakika haberine göre, İstanbul'da dün geceden beri devam eden sağanak ve fırtına hayatı olumsuz etkiledi.

Mesai bitimine dakikalar kala yola çıkmak için hazırlanan araç sürücüleri için yol adeta kabusa dönüştü.

Trafik 18:00 itibariyle İBB haritasında yüzde 74'e ulaştı. Rüzgar nedeniyle İDO bazı dış hat seferlerini karşılıklı olarak iptal etti.

Son dakika... İstanbulu fırtına vurdu Seferler iptal edildi, trafik felç

Content Video - İstanbul'u fırtına vurdu! Trafik felç

TRAFİK YÜZDE 80'E ULAŞTI

İstanbul'da tüm gün süren yağmur trafiği de olumsuz yönde etkiledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) trafik yoğunluk haritasına göre 18.30'da yoğunluk yüzde 80'e ulaştı.

İstanbul'da. etkisini tüm gün sürdüren yağmur nedeniyle akşam saatlerinde trafik yoğunluğu yaşandı. Yoğunluk her iki yakada da özellikle TEM ve D100 Karayolunda etkisini gösterdi. Trafik bazı bölgelerde durma noktasına gelirken, İBB trafik yoğunluk haritasına göre 18.30 itibarıyla trafik yoğunluğu yüzde 80'e ulaştı.

19.05 itibariyle trafik yoğunluğu yüzde 76 oldu.

Son dakika... İstanbulu fırtına vurdu Seferler iptal edildi, trafik felç

 

İstanbul'da helikopter destekli huzur uygulamasıİstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri Yeditepe’de Huzur Uygulaması kapsamında Taksim Meydanı’nda adeta kuş uçurtmadı. Özel harekat polislerinin de bulunduğu uygulamada helikopter ve narkotik köpeği de yer aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber