İdo

İdo

Son dakika İdo haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan İdo gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan İdo haber sayfamızda...

İdo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.718 ido haberi bulunmuştur.
Havaist Durakları ve Sefer Saatleri: 2022 Havaist Ücretleri Ne Kadar?
Havaist Durakları ve Sefer Saatleri: 2022 Havaist Ücretleri Ne Kadar?Havaist İstanbul Havalimanı ile İstanbul'un birçok noktası arasında hizmet vermektedir. Havaist durakları ile İstanbul Havalimanı arasında 19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan 7 gün 24 saat karşılıklı seferler yapılır. Sefer saatleri trafik durumuna göre bazen değişiklik gösterebilir. Havaist ücretleri merkezler ve ara duraklara göre farklıdır. Havaist ücretleri ne kadar diyorsanız “Havaist Durakları ve Sefer Saatleri 2022” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
21.06.2022Gündem
Tramvay Durakları 2022: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleri
Tramvay Durakları 2022: İstanbul Kabataş-Bağcılar Tramvay Durakları ve İsimleriİstanbul'un en önemli ulaşım ağlarından birisi de tramvaydır. Çeşitli duraklarla entegrasyon sağlayan tramvay hattı trafik yükünü önemli ölçüde sırtlayan ulaşım araçlarından bir tanesidir. İstanbul'da en çok kullanılan tramvay hatlarından birisi de T1 Kabataş-Bağcılar hattıdır. Bunların dışında İstanbul'da T2 Taksim-Tünel, T3 Kadıköy-Moda, T4 Topkapı-Mescid-i Selam ve T5 Cibali-Alibeyköy Cep Otogarı tramvay hatları bulunur. T2 Taksim-Tünel ve T3 Kadıköy-Moda Tramvay hattı nostaljik hat olarak geçer. İstanbul Kabataş-Bağcılar ve diğer tramvay durakları ve isimleri için Tramvay Durakları 2022 içeriğimize göz atabilirsiniz.
21.06.2022Gündem
'Koltuk' tartışması, deniz otobüsünü geri döndürdü
'Koltuk' tartışması, deniz otobüsünü geri döndürdüBalıkesir’in Marmara ilçesi açıklarında, Avşa-Marmara Adası-Yenikapı seferini yapan deniz otobüsü, yolcular arasındaki koltuk tartışması nedeniyle kalkıştan bir süre sonra geri döndü.
21.06.2022Haberler
'Koltuk' tartışması, deniz otobüsünü geri döndürdü
'Koltuk' tartışması, deniz otobüsünü geri döndürdüBalıkesir’in Marmara ilçesi açıklarında, Avşa-Marmara Adası-Yenikapı seferini yapan deniz otobüsü, yolcular arasındaki koltuk tartışması nedeniyle kalkıştan bir süre sonra geri döndü.
21.06.2022Gündem
İbrahim Tatlıses: Oğlum beyin kanaması geçirdiğinde bir damla gözyaşı dökmedim!
İbrahim Tatlıses: Oğlum beyin kanaması geçirdiğinde bir damla gözyaşı dökmedim!Yedi çocuk ve dokuz torun sahibi İbrahim Tatlıses (70), sosyal medya hesabından yayınladığı Babalar Günü mesajıyla adından söz ettirdi. İbo'nun arasının açık olduğu bilinen büyük oğlu Ahmet Tatlıses sessizliğini korurken, usta sanatçının Urfa'da evlendiği ilk eşi Adalet Sara’dan imalı bir paylaşım geldi. Sosyal medyada gündem olan paylaşımın ardından Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Magazin' programına telefonla bağlanan Tatlıses, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Oğlunun beyin kanaması geçirmesinin ardından bir damla gözyaşı dökmediğini söyleyen sanatçı, eski eşi Sara'ya "Senin bende ne hakkın var?" diyerek sitem etti. İşte detaylar...
21.06.2022Cadde
İdo Tatlıses: Yaza bomba gibi giriş yapacağım
İdo Tatlıses: Yaza bomba gibi giriş yapacağımÜnlü türkücü İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses, önceki gün bir AVM'de kameralara yansıdı. Albüm çalışmalarını bitirdiğini söyleyen ünlü isim, "Yaza bomba gibi giriş yapacağım" dedi.
19.06.2022Cadde
Bandırma'da fırtına etkili oluyor
Bandırma'da fırtına etkili oluyorBalıkesir'in Bandırma İlçesinde akşam üzeri başlayan fırtına etkili oluyor.
18.06.2022Gündem
Derya Tuna: Torun için sabırsızlanıyorum!
Derya Tuna: Torun için sabırsızlanıyorum!Derya Tuna, "Çapkınlıkta bence erkeklerin suçu yok. Ben bile güzel kadına dönüp bakarım. Hanımlar bana kızmasın ama kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz" şeklindeki açıklamasıyla günlerce konuşulmuştu. Ekim 2021'de oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli'yi evlendiren Tuna, bir kez daha torun isteğini dile getirdi.
17.06.2022Cadde
İbrahim Tatlıses: Ailemin içine ettiler!
İbrahim Tatlıses: Ailemin içine ettiler!İbrahim Tatlıses'in sosyal medya paylaşımı gündem oldu. Yedi çocuk ve dokuz torun sahibi 70 yaşındaki türkücü, "Yapacağımı yapmışım, herkesin yaşamı garantide. Hakkımı helal etmiyorum" dedi. Büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile aralarındaki gerginlik devam eden sanatçı, son olarak kızı Dilan Çıtak'ın nişanına katılmıştı.
8.06.2022Cadde
İdo Tatlıses: Annem torun diye sayıklıyor
İdo Tatlıses: Annem torun diye sayıklıyorÜnlü türkücü İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses, önceki gün Vadistanbul'da görüntülendi. Arkadaşlarıyla öğle yemeğine gelen 30 yaşındaki şarkıcı, kısa bir alışveriş turu yapmayı da ihmal etmedi.
6.06.2022Cadde
Derya Tuna'dan tepki çeken sözlerine açıklama
Derya Tuna'dan tepki çeken sözlerine açıklamaDerya Tuna, son günlerde yaptığı 'çapkınlık' açıklamasıyla adından sıkça söz ettiriyor. İbrahim Tatlıses ile 1983'te aşk yaşamaya başlayan, 18 yıllık birlikteliğin ardından yollarını ayıran Tuna, İstinyePark'da objektiflere takıldı.
23.05.2022Cadde
Derya Tuna'nın sözleri tepki çekmişti! Yasemin Şefkatli'den açıklama
Derya Tuna'nın sözleri tepki çekmişti! Yasemin Şefkatli'den açıklamaŞarkıcı İdo Tatlıses ile Ekim 2021'de nikâh masasına oturan Yasemin Şefkatli'ye, kayınvalidesi Derya Tuna’nın “Kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz” sözleri hatırlatıldı. Tuna'nın olay yaratan 'çapkınlık' açıklamasını değerlendiren Şefkatli, eşi İdo'nun kardeşi Dilan Çıtak Tatlıses'in nişan törenine katılmamaları hakkında da konuştu.
20.05.2022Cadde
HADO’nun ilk seferi KKTC’ye
HADO’nun ilk seferi KKTC’yeHatay Deniz Otobüsleri İşletmesi KKTC’ye ilk seferini dün gerçekleştirdi. İlk sefere Hatay Medeniyetler Korosu ve gazetecilerin yanı sıra Kıbrıs Barış Harekâtı’na katılan 17 gazi de katıldı.
20.05.2022Gündem
Deniz otobüsünden inmek isteyen yolcular zor anlar yaşadı
Deniz otobüsünden inmek isteyen yolcular zor anlar yaşadıBursa'da etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağış sonrası Güzelyalı İskelesi'ne yanaşmak isteyen İDO deniz otobüslerindeki yolcular metrelerce yükselen dalgalar sonucu zor anlar yaşadı. Feribot iskeleye yanaşamadı, halatlar koptu. Güçlükle feribottan inen yolcuların o anları saniye saniye kameraya yansıdı.
19.05.2022Haberler
Feribotta can pazarı! Yolcular metrelerce yükselen dalgalar sonucu dehşeti yaşadı
Feribotta can pazarı! Yolcular metrelerce yükselen dalgalar sonucu dehşeti yaşadıBursa'da etkili olan şiddetli rüzgar ve sağanak yağış sonrası Güzelyalı İskelesi'ne yanaşmak isteyen İDO deniz otobüslerindeki yolcular metrelerce yükselen dalgalar sonucu zor anlar yaşadı. Feribot iskeleye yanaşamadı, halatlar koptu. Güçlükle feribottan inen yolcuların o anları saniye saniye kameraya yansıdı.
19.05.2022Gündem
Damadına elini öptürmemişti! İbrahim Tatlıses'ten Levent Dörter açıklaması
Damadına elini öptürmemişti! İbrahim Tatlıses'ten Levent Dörter açıklamasıİbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses (32), dört yıllık sevgilisi, kendisi gibi şarkıcı olan Levent Dörter (41) ile 16 Mayıs'ta evlilik yolunda ilk adımı attı. 70 yaşındaki türkücünün nişan töreni sırasında damadına elini öptürmediği görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu. Gözlerin çevrildiği Tatlıses'ten konuyla ilgili ilk açıklama geldi.
18.05.2022Cadde
Derya Tuna: Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok!
Derya Tuna: Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok!Oğlu İdo'nun babası İbrahim Tatlıses ile uzun yıllar hayat arkadaşlığı yapan Derya Tuna, önceki gün Marmara Park AVM'de düzenlenen 'Kırmızı Koltuk’ adlı sohbet etkinliğinde, Seda Akgül’ün sorularını yanıtladı. Özel hayatı ve Tatlıses'in sağlık durumuna dair dikkat çeken açıklamalarda bulunan Tuna, 'çapkınlık' yanıtıyla sosyal medyada tepkilerin odağında yer aldı.
19.05.2022Cadde
‘Ev’lenebilirim’
‘Ev’lenebilirim’İbrahim Tatlıses’in eski eşi ve oğlu İdo’nun annesi Derya Tuna, Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde Seda Akgül’ün ‘Kırmızı Koltuk’ etkinliğine konuk oldu.
18.05.2022Cadde
İşte Yasemin Şefkatli-İdo Tatlıses çiftinin dört katlı lüks villası...
İşte Yasemin Şefkatli-İdo Tatlıses çiftinin dört katlı lüks villası...Geçtiğimiz ekim ayında görkemli bir düğünle nikah masasına oturan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses, Zekeriyaköy'deki dört katlı villalarının kapılarını ilk kez açtı. Ünlü çiftin evine yakın arkadaşı Gülnur Güneş ile yemeğe giden Mert Vidinli, lüks villadan görüntüleri Youtube kanalında yayınladı.
17.05.2022Cadde
Yasemin Şefkatli evlilik yıl dönümünde aşka geldi
Yasemin Şefkatli evlilik yıl dönümünde aşka geldiİdo Tatlıses ile 2021 yılının Ekim ayında nikah masasına oturan Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabında yaptığı son paylaşımla dikkat çekti. Şefkatli, Instagram hesabında eşi İdo Tatlıses ile birlikteliklerinin altıncı yıl dönümüne özel bir paylaşımda bulundu.
9.05.2022Cadde
‘İBB 3 senede kayda değer çalışma yapmadı’
‘İBB 3 senede kayda değer çalışma yapmadı’Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Bakırköy (İDO)- Bahçelievler-Güngören-Bağcılar (Kirazlı) Metro Hattı Tünel Kazılarının Tamamlanması Töreni’ne katıldı.
8.05.2022Siyaset
Bakırköy (İDO)-Bahçelievler-Güngören-Bağcılar (Kirazlı) Metro Hattı'nın yüzde 70'i tamamlandı
Bakırköy (İDO)-Bahçelievler-Güngören-Bağcılar (Kirazlı) Metro Hattı'nın yüzde 70'i tamamlandıBakırköy (İDO)-Bahçelievler-Güngören-Bağcılar (Kirazlı) Metro Hattı’nın tamamlanan tünel kazılarının törenine konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Projemizin toplam ilerleme oranı bugün itibariyle yüzde 70’e ulaştı” dedi.
7.05.2022Ekonomi
'İbrahim Baba'nın elini öpmeye gideceğiz'
'İbrahim Baba'nın elini öpmeye gideceğiz'Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli (30), önceki gün bir arkadaşıyla beraber Bebek'te görüntülendi. Şefkatli, "Bayram tatilinde programınız var mı?" sorusunu cevapladı.
29.04.2022Cadde
İbrahim Tatlıses dünürleri ile iftarda buluştu
İbrahim Tatlıses dünürleri ile iftarda buluştuİbrahim Tatlıses, 1979 yılında evlenip 1982'de boşandığı oyuncu Perihan Savaş’dan olan kızı Melek Zübeyde’nin kayınpederi Ali Akkaş ve oğlu İdo Tatlıses'in eşi Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli ile beraber iftar yemeğinde bir araya geldi.
25.04.2022Cadde
Maraton koşusu nedeniyle İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak
Maraton koşusu nedeniyle İstanbul’da bazı yollar trafiğe kapatılacak İstanbul Yarı Maratonu için Cumartesi ve Pazar günleri trafiğe kapatılacak yollar ile alternatif güzergahlar belirlendi.
25.03.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İdo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.