Geri Dön
Gündemİstanbul'da yaşanan taksici rezaletinin görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul'da yaşanan taksici rezaletinin görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul'da iki sevgilinin Bitaksi uygulamasıyla çağırdıkları taksinin sürücüsü tarafından kaçırılıp darp edilmesinin görüntüleri ortaya çıktı.

İstanbul'da yaşanan taksici rezaletinin görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul'da Bitaksi uygulamasıyla çağrılan taksinin şoförünün, müşterilerini durağa getirmesi ve duraktaki diğer taksicilerle birlikte müşterilere saldırmasının kamera görüntüleri ortaya çıktı. Habertürk'ten Uzay Kesmen'in ulaştığı kamera görüntülerinde seyir halindeki taksinin ön sağ ve sol arka kapıları yarı vaziyette açık şekilde Bakırköy'deki durak taksi önüne geldiği görülüyor.

Burada aracı durduran taksici Barış K.'nın dışarı çıkıp J.R ve erkek arkadaşı O.D.'ye bir şeyler söylediği ve ardından O.D.'ye yumruklar savurduğu görülüyor. Bu sırada olayı fark eden çevredekiler ve taksi durağı çalışanlarının araya girerek tarafları ayırmaya çalışıyor.

Kaynak: Habertürk/Uzay Kesmen

Sağlık Bakanı Koca'dan koronavirüs açıklamasıBilim Kurulu bir kez daha koronavirüs ile mücadeledeki son durumu görüşmek üzere toplandı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca toplantı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Bakan Koca 'kısıtlamalar geri gelecek mi?' sorusuna da açıklık getirdi. Koca, "Şuan aktif vakalarımızın yaklaşık %87’si aşısı tamamlanmamış kişiler. Mevcut aktif vakalar içinde tam aşılı olup hastalığa yakalananların oranı %5’den az. Hastanede yatan hastalarımızın %95’i de aşısı tamamlanmamış kişiler." ifadelerini kullandı. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet