Bitaksi

Bitaksi

Son dakika BiTaksi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BiTaksi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BiTaksi haber sayfamızda...

Bitaksi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 55 bitaksi haberi bulunmuştur.
10 yılda 100 milyon yolculuk
10 yılda 100 milyon yolculuk Dijital taksi çağırma platformu BiTaksi, platform üzerinden 10 yılda 100 milyondan fazla yolculuk gerçekleştirildiğini ve 10 milyondan fazla kayıtlı yolcuya ulaşıldığını duyurdu.
5.01.2024 Otomobil
8 yolculu BiTaksi
8 yolculu BiTaksi Türkiye’nin ilk dijital taksi çağırma uygulaması BiTaksi, yeni hizmeti “Büyük Taksi”yi kullanıcılarına sundu. 8 yolcu kapasitesine sahip büyük taksilerin özel gereksinimli bireylerin kullanımına uygun olarak tasarlandığı belirtildi. Kullanıcıların bu yeni özelliği etkinleştirmek için telefonlarındaki BiTaksi uygulamasını güncellemeleri gerekecek.
25.06.2023 Ekonomi
Türk iş dünyasından ‘mama’ seferberliği
Türk iş dünyasından ‘mama’ seferberliği İş dünyasında hayvanlara yardım seferberliği başladı.
4.10.2022 Ekonomi
Kan bağışı için iş birliği var
Kan bağışı için iş birliği var BiTaksi, “14 Haziran Dünya Gönüllü Kan Bağışçıları Günü” kapsamında, Kızılay ile bir iş birliğine imza atıyor.
14.06.2022 Ekonomi
'Getir' şimdi de New York'ta
'Getir' şimdi de New York'ta Avrupa kıtasının ardından Amerika'daki genişlemesine devam eden Getir, Şikago'dan sonra dünyanın en büyük ticaret ve finans merkezlerinden New York'ta hizmet vermeye başladı
9.12.2021 Ekonomi
Taksi ödemesine POS gerektirmeyen çözüm
Taksi ödemesine POS gerektirmeyen çözüm DenizBank, BiTaksi ile Mastercard’ın tap-on-phone ödeme çözümünü kullanarak taksi ödemelerinde POS cihazına gerek olmadan kartlı ödemelerin yapılabileceği BiTaksiPOS uygulamasını hayata geçirdiğini duyurdu.
13.10.2021 Ekonomi
GetirBiTaksi hizmete başladı
GetirBiTaksi hizmete başladı Getir ve BiTaksi yeni bir stratejik iş birliğine imza attı. BiTaksi, kendi uygulamasına ek olarak Getir’in servisleri arasına eklendi ve GetirBiTaksi hizmete başladı.
12.10.2021 Ekonomi
Hayata geçiyor! Taksilerde yeni dönem
Hayata geçiyor! Taksilerde yeni dönem Taksiye binen yolcular artık ödemelerini BiTaksiPOS aracılığıyla debit ve kredi kartlarını kullanarak temassız ve güvenle yapabilecek. Tap-on-phone çözümünün BiTaksi’ye entegre edilmesiyle hayata geçen BiTaksiPOS dünyada bir ilk olma özelliği taşıyor.
5.10.2021 Ekonomi
Hey dijital taksi!
Hey dijital taksi! BiTaksi CEO’su Sancaklı, pandemiden etkilenen sektörün eski günlerine döndüğünü belirterek, “Dijital taksiye talep var. İstanbul’daki günlük 1 milyon taksi yolculuğunun yüzde 15’i dijitalden yapılıyor. 8 yılda 50 milyon yolcu taşıdık” dedi
18.08.2021 Ekonomi
BiTaksi’de İstanbulkart ile yolculuk başladı
BiTaksi’de İstanbulkart ile yolculuk başladı İstanbulkart ile BiTaksi’nin hayata geçirdiği iş birliği çerçevesinde BiTaksi kullanıcıları artık yolculuklarını İstanbulkart ile ödeyebilecek.
13.01.2021 Vitrin
Tofaş yatırımlara devam edecek!
Tofaş yatırımlara devam edecek! Tofaş CEO’su Cengiz Eroldu koronavirüs salgınına rağmen yatırımlara ve yeni ürün çalışmalarına ara vermediklerini vurgulayarak, “Yılın ilk yarısında 50 milyon Euro yatırım gerçekleştirdik. Bu yıl toplam 150 milyon Euro’luk yatırım planlıyoruz” dedi.
4.08.2020 Otomobil
Spotify çöktü mü? iPhone ve iPad'lerdeki sorun, uygulamaların açılmasını engelliyor!
Spotify çöktü mü? iPhone ve iPad'lerdeki sorun, uygulamaların açılmasını engelliyor! Facebook'ta bulunan bir hata nedeniyle, iPhone ve iPad'lerde uygulamalar açılmamaya başladı. Yaşanan sorun sosyal medyada "Spotify çöktü mü?" sorularının ortaya çıkmasına sebep oldu. Spotify çöktü mü? Neden çalışmıyor? Bu soruların cevabı haberimizde...
10.07.2020 Teknoloji
Çok Getir’di, iyi kazandı!
Çok Getir’di, iyi kazandı! Koronavirüs salgınıyla birlikte en çok iş yapan girişimlerden biri Getir oldu. Dükkanlar kapanıp insanlar eve çekilince firma, satış rekorları kırdı. Kullanıcı sayısı 2 milyon kişiye ulaştı. Getir’in kurucusu Nazım Salur, atıştırmalıkla başlayan anlık teslimatların salgınla birlikte temel gıdaya döndüğünü belirtti. 18 - 45 yaş arası olan ortalama kullanıcı yaşı da 70’e kadar çıkmış
19.05.2020 Ekonomi
Son dakika I İstanbul Valisi duyurdu! 12 bin 500 taksi ücretsiz taşıyacak
Son dakika I İstanbul Valisi duyurdu! 12 bin 500 taksi ücretsiz taşıyacak Son dakika gelen bilgilere göre; İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 12 bin 500 taksi seferi ile sağlık çalışanlarını ücretsiz taşınacağını duyurdu.
30.04.2020 Gündem
Dev fondan yatırım ‘Getir’di
Dev fondan yatırım ‘Getir’di Türk startup’lar dünyadaki dev fonlardan yatırım almayı sürdürüyor. 2019 yılında pek çok başarılı ‘çıkış’ın yaşandığı ülkemizde, yeni yıla ise Getir’in dev Silikon Vadisi fonundan yatırım almasıyla başladık.
6.02.2020 Ekonomi
BiTaksi yolcusu 25 milyonu solladı
BiTaksi yolcusu 25 milyonu solladı BiTaksi, kuruluşundan bu yana 25 milyon yolculuk gerçekleştirerek 150 milyon kilometreden fazla yol kat etti. Taksi sürücüleri ile yolcuları buluşturan akıllı telefon uygulaması BiTaksi ile yapılan yolculuklar 25 milyonu aştı.
15.06.2019 Ekonomi
Uber artık sarı taksici
Uber artık sarı taksici Uber, Türkiye’de ‘XL’ hizmetine son verirken artık sadece sarı taksilerle çalışacak. Uber Türkiye, zor bir karar almak durumunda kaldıklarını belirtirken, Taksiciler Esnaf Odası ise memnuniyetini dile getirdi.
1.06.2019 Ekonomi
Sevimli dostlara kampanya yağmuru
Sevimli dostlara kampanya yağmuru Dünya Hayvanları Koruma Günü perakende sektöründe de kutlandı. Bu güne özel pek çok marka hem indirimler hem de sosyal sorumluluk kampanyaları düzenledi.
4.10.2018 Ekonomi
‘Vatandaşla aramızdaki güven o olayda kırıldı’
‘Vatandaşla aramızdaki güven o olayda kırıldı’ 34 yıllık taksi şoförü Hakkı Perinçek, taksicilerdeki olumsuz değişimin en büyük nedeninin geçim sıkıntısı olduğunu söylüyor. İstanbullu taksiciler, “Vatandaşla aramızdaki güven ilişkisi iki yıl önce yaşanan havalimanı saldırısında kırıldı. Önce onu düzeltmemiz lazım” diyor
19.03.2018 Ekonomi
Yeni ekonomiye 'melek' dopingi
Yeni ekonomiye 'melek' dopingi Startup’lar yeni ekonominin lokomotifleri. Pek çok alanda filizlenen startup girişimleri herkesin ilgisini çekiyor. Ama ülkemizde en önemli sorun finansman... Bu alandaki melek yatırımcılara mercek tuttuk
4.03.2018 Ekonomi
İstanbul’da bugün 'bi taksi' 1 lira!
İstanbul’da bugün 'bi taksi' 1 lira! Yolcu arayan taksicilerle taksi arayan yolcuları buluşturan akıllı telefon uygulaması BiTaksi, büyük bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında 1 Mart Perşembe günü BiTaksi ile İstanbul’da yapılacak yolculuklarda kullanıcılar sadece 1 TL ödeyecek.
28.02.2018 Ekonomi
Yarın İstanbul'da o taksiler sadece 1 lira!
Yarın İstanbul'da o taksiler sadece 1 lira! Akıllı telefon uygulaması BiTaksi, büyük bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında 1 Mart Perşembe günü BiTaksi ile İstanbul'da yapılacak yolculuklarda kullanıcılar sadece 1 TL ödeyecek.
28.02.2018 Ekonomi
Takside kartlı ödemeyi sevdik
Takside kartlı ödemeyi sevdik Tek tuşla taksi hizmeti sağlayan akıllı telefon uygulaması BiTaksi, 2017 yılında da büyümeye devam etti.
3.01.2018 Ekonomi
‘BiTaksi’yle 240 milyon TL
‘BiTaksi’yle 240 milyon TL Akıllı telefon uygulaması BiTaksi, 12 milyon yolculuk ile 240 milyon TL’lik bir ekonomi oluşturdu.
24.08.2017 Ekonomi
Yerli girişimlere  yatırım yağmuru
Yerli girişimlere yatırım yağmuru Türkiye’nin internet alanındaki girişim yatırımı rakamları İTÜ Arı Teknokent’te düzenlenen startups.watch etkinliğinde duyuruldu.
13.07.2017 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bitaksi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.