Geri Dön
Gündemİşte beklenen tarih... ALES sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

İşte beklenen tarih... ALES sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Ertelenen ALES sınavı geçen hafta sonu gerçekleşti. Soru ve cevaplar adaylarla paylaşıldı. Sonuçlara dair bir varsayım çıkaranlar net sonuçları istiyorlar. Peki, ALES sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

İşte beklenen tarih... ALES sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

ALES sonuçları için geri sayım başladı. Binlerce aday hafta sonu gerçekleşen sınavın sonucuna odaklanmış durumda... Sonuç tarihinin paylaşılmaması nedeniyle adaylar araştırmalarını sürdürüyor. İşte konuya dair bilgiler...

ALES SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

ALES sonuç tarihi hakkında ÖSYM'den verilen bir tarih yok. Bir önceki sınav 16 Ağustos 2020'de gerçekleşmiş sonuçlar ise 3 Eylül'de duyurulmuştu. Bu süre hesaplandığında ALES/2 sınav sonuçlarının 11 Mart tarihinde açıklanması bekleniyor. 

Kısıtlamaya aldırmadılar, çatıdaki yangını izledilerİstanbul Silivri'de 4 katlı apartmanın çatısında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü. İtfaiye ekiplerinin söndürme çalışmalarını mahalleli, sokağa çıkma kısıtlamasına aldırmadan meraklı gözlerle izlerken bazı vatandaşlar da, sosyal medya üzerinde canlı yayın yaptılar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet