Gündem İzmir'de gülümseten diyalog: Bir şey olmaz merak etmeyin

İzmir'de gülümseten diyalog: Bir şey olmaz merak etmeyin

22.02.2024 - 16:06 | Son Güncellenme:

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmalarına devam ederken, Menderes ilçesinde CHP broşürü dağıtan gençlerle karşılaştı. Hamza Dağ, “kızlar merhaba” deyince ilk başta çekinen gençler, Dağ’ın, “Bir şey olmaz merak etmeyin. Kimse size kızamaz” sözü üzerine gülüşerek tokalaştı.

İzmirde gülümseten diyalog: Bir şey olmaz merak etmeyin

Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim çalışmaları kapsamında Menderes ilçesindeydi. Pazar yerini ziyaret eden ve kalabalık bir grup tarafından karşılanan AK Partili Dağ, seçmenlerle tek tek tokalaştı.

Haberin Devamı

O sırada kalabalık arasında bir grup genç, CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek’in broşürlerini dağıtıyordu. Hamza Dağ onları da es geçmedi. Gençlere selam veren Hamza Dağ ve CHP gönüllüsü gençler arasında gülümseten diyalog yaşandı.

HAMZA DAĞ'DAN GENÇLERE: BİR ŞEY OLMAZ MERAK ETMEYİN. KİMSE SİZE KIZAMAZ

Hamza Dağ, “kızlar merhaba” deyince ilk başta çekinen gençler, Dağ’ın, “Bir şey olmaz merak etmeyin. Kimse size kızamaz” sözü üzerine gülüşerek Hamza Dağ ile tokalaştı.

O sırada CHP gönüllüsü gençlerden biri, “gümbür gümbür geliyoruz” demesi üzerine Hamza Dağ’ın “Zaten buradasınız” cevabı herkesi gülümsetti.

Haberin Devamı

İzmirde gülümseten diyalog: Bir şey olmaz merak etmeyin

İzmirde gülümseten diyalog: Bir şey olmaz merak etmeyin