Hamza Dağ

Hamza Dağ

Adalet ve Kalkınma Partisi İzmir-2 3 .sıra Adayı.01.03.1980 tarihinde Manisa’nın Demirci ilçesinde doğdu. 1990 yılında Simav Atatürk İlkokulu’ndan, 1996 yılında ise Simav İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Üniversiteyi Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyan Hamza Dağ, bu okuldan 2000 yılında mezun oldu. Ardından 2000-2001 yılları arasında Avukatlık stajını tamamladı. 2002 yılında girdiği ‘Hâkimlik Sınavı’nın yazılı bölümünü geçti ancak mülakatta elendi. Daha sonra 2004 yılında 2 arkadaşıyla birlikte İzmir Barosu’na bağlı Avukatlık Bürosu açtı. 2004 yılından bu yana Serbest Avukatlık yapmaktadır. 2004 yılında İzmir’de baro seçimlerinde ilk kez farklı bir ses olması açısından önemli olan Değişim Avukatlar Grubu’nu kuran 5 kişiden biridir. Çankaya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku ana bilim dalında yüksek lisansına devam etmekte olan Dağ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hamza Dağ

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.249 hamza dağ haberi bulunmuştur.
İzmir'de AK Parti teşkilatından Vefa İftarı! 'Kendi üzerimize olan mesajı aldık'
İzmir'de AK Parti teşkilatından Vefa İftarı! 'Kendi üzerimize olan mesajı aldık' AK Parti İzmir İl Başkanlığı, yerel seçimler sonrası il başkanlığı binası önünde 'Vefa İftarı' düzenledi.
6.04.2024 Gündem
Cumhur İttifakı’nda 31 Mart tablosu! AK Parti 12 büyükşehir MHP 8 il kazandı
Cumhur İttifakı’nda 31 Mart tablosu! AK Parti 12 büyükşehir MHP 8 il kazandı Cumhur İttifakı ilk kez seçim yarışını muhalefetin gerisinde tamamladı. AK Parti 12 büyükşehir ve 12 il kazanırken 2019’da kazandığı 14’ü büyükşehir 39 il belediyesinin 18’ini kaybetti. MHP ise 8 ilde kazandı. MHP’nin 2019’da kazandığı 11 ilden 5’i CHP’ye, 2’si AK Parti’ye geçti.
1.04.2024 Gündem
Sandıktan Tugay çıktı
Sandıktan Tugay çıktı İzmir’de seçim sonuçlarına göre CHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemil Tugay 48.54 oy oranına ulaşarak yarışı önde tamamladı. Cumhur İttifakı Başkan Adayı Hamza Dağ ise yüzde 37.04 ile sandıktan çıktı.
1.04.2024 Gündem
Ünlüler ne umdu ne buldu?
Ünlüler ne umdu ne buldu? Her seçim demokratik bir yarış... Kazanmak da var kaybetmek de... 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin popüler isimlerinden de kazananlar ve kaybedenler oldu. Sonuçlar, tümüyle halkın tercihini yansıttı.
1.04.2024 Gündem
CHP, ilçe sayısını 28’e çıkardı
CHP, ilçe sayısını 28’e çıkardı ASLI ÖKTENER- 10 bin 721 sandıkta, yaklaşık 3 milyon 459 bin 970 vatandaşın oy kullandığı İzmir’de seçimlerin kazananı CHP oldu...
1.04.2024 Gündem
İzmir'de Hamza Dağ, oy kullandığı sandıktan birinci çıktı
İzmir'de Hamza Dağ, oy kullandığı sandıktan birinci çıktı İzmir’de, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nde oy kullanma işlemlerinin sona ermesiyle sandıklar açılarak oy sayma işlemlerine geçildi. Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, oy kullandığı sandıktan birinci çıktı.
31.03.2024 Gündem
SON DAKİKA: İzmir seçim sonuçları! Hamza Dağ mı?, Cemil Tugay mı? İşte ilk sonuçlar
SON DAKİKA: İzmir seçim sonuçları! Hamza Dağ mı?, Cemil Tugay mı? İşte ilk sonuçlar Türkiye yerel yöneticileri için seçimini yaptı. Seçim sonucu en merak edilen İzmir'de vatandaşlar seçimini yaptı. İşte ilk sonuçlar...
31.03.2024 Gündem
SON DAKİKA: Ankara seçim sonucu! Turgut Altınok mu, Mansur Yavaş mı?
SON DAKİKA: Ankara seçim sonucu! Turgut Altınok mu, Mansur Yavaş mı? Türkiye yerel yöneticileri için seçimini yaptı. Oylarını kullanan vatandaşlar gözlerini şimdi de yerel seçim sonuçlarına çevirdi. Ankara seçim sonuçları da merak ediliyor. Ankara ve ilçe ilçe seçim sonuçları Milliyet.com.tr'de...
31.03.2024 Gündem
Hamza Dağ oyunu kullandı: 4 buçuk milyon İzmirli hemşerimiz kazanacak
Hamza Dağ oyunu kullandı: 4 buçuk milyon İzmirli hemşerimiz kazanacak Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ ailesi ile birlikte Bayraklı ilçesi Gümüşpala Mahallesi Şehit Nazımbey İlkokulu’nda oyunu kullandı.
31.03.2024 Haberler
Hamza Dağ oyunu kullandı: 4 buçuk milyon İzmirli hemşerimiz kazanacak
Hamza Dağ oyunu kullandı: 4 buçuk milyon İzmirli hemşerimiz kazanacak Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Bayraklı Gümüşpala Mahallesi Şehit Nazımbey İlkokulu 2153 nolu sandıkta oyunu kullandı. Dağ, “Bu akşam çıkacak olan sonuçtan inanıyorum ki 4,5 milyon İzmirli hemşehrimiz kazanacak” dedi.
31.03.2024 Gündem
1 milyon 32 bin 610 genç ilk kez oy verecek
1 milyon 32 bin 610 genç ilk kez oy verecek 18 yaşını dolduran 1 milyon 32 bin 610 gencin ilk kez oy kullanma hakkı elde ettiği seçimde, 30’ü büyükşehir olmak üzere 81 il, 973 ilçe, 390 beldenin yeni belediye başkanı belirlenecek.
31.03.2024 Gündem
Türkiye sandığa gidiyor! Liderler nerede oy kullanacak?
Türkiye sandığa gidiyor! Liderler nerede oy kullanacak? 31 Mart seçimleri için Türkiye sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Siyasi liderlerin ve adayların nerede oy kullanacakları belli oldu.
30.03.2024 Gündem
'Gelişimin önünde engel olan zihniyet Karşıyaka Stadı’nın yapımını engelledi'
'Gelişimin önünde engel olan zihniyet Karşıyaka Stadı’nın yapımını engelledi' 'Biz İzmir’de 3 stadyum projelerimizle yola çıktık. Göztepe, Karşıyaka ve Alsancak stadyumu ve üçünün temelini de birlikte attık.' diyen Kasapoğlu, 'Türkiye'de her zaman üretimin, gelişimin önünde engel olan bir zihniyet yine aynı şekilde Karşıyaka Stadı’nın yapımını engelledi. Hem Büyükşehir Belediyesi hem diğer kurumlar, kuruluşlar mahkemelere açtıkları davalarla bu süreci akamete uğrattılar” şeklinde konuştu.
30.03.2024 Gündem
Türkiye seçimleri Milliyet.com.tr'den takip edecek! Anlık sonuçlar özel seçim sayfasında...
Türkiye seçimleri Milliyet.com.tr'den takip edecek! Anlık sonuçlar özel seçim sayfasında... Türkiye bugün yerel yönetimlerde görev yapacak isimleri seçmek için sandığa gidiyor. Seçimlerde 81 il, 973 ilçe ve 390 beldede binlerce aday yarışacak. Yayın yasaklarının kalkmasının ardından en hızlı ve en ayrıntılı seçim sonuçları Milliyet.com.tr 'de olacak...
31.03.2024 Gündem
Hamza Dağ: Kutuplaşmanın önüne geçeceğiz
Hamza Dağ: Kutuplaşmanın önüne geçeceğiz Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, “Bizim hedefimiz İzmir’e çağlar atlatmaktır. Bizim amacımız İzmir’i, Bayındır’ı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayalindeki gibi yapmak. İsmine, namına yakışır gibi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmaktır” dedi.
29.03.2024 Gündem
Hamza Dağ'dan termik santral açıklaması
Hamza Dağ'dan termik santral açıklaması AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, İzmir’de bir süre tartışma konusu olan 'termik santrali kurulması' ile ilgili yazılı açıklama yaptı
29.03.2024 Gündem
EPDK'nın avans ödeme erteleme kararı Resmi Gazete'de
EPDK'nın avans ödeme erteleme kararı Resmi Gazete'de EPDK, 6 Şubat'taki Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilerinin devam etmesi nedeniyle 4 elektrik dağıtım şirketi ile ilgili alınan karar Resmi Gazete'de yayımlandı.
28.03.2024 Gündem
Cumhur İttifakı İzmir adayı Hamza Dağ: Heyecanımı tüm İzmir'le paylaşacağım
Cumhur İttifakı İzmir adayı Hamza Dağ: Heyecanımı tüm İzmir'le paylaşacağım Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ Selçuk'ta mitinge katıldı. Dağ "Bıkmadan, usanmadan heyecanımı tüm İzmir'le paylaşacağım" dedi.
28.03.2024 Gündem
AK Parti İzmir adayı Dağ: 1 Nisan’dan sonra aynı hızla durmadan çalışacağız
AK Parti İzmir adayı Dağ: 1 Nisan’dan sonra aynı hızla durmadan çalışacağız AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, “Biz 30 ilçede belediye başkan adaylarımızı belirlerken insan zekası kullandık. Yapay zekayı kullanmak aklımıza gelmedi. Hepsinde ince eledik, sık dokuduk. Siyasi reflekslerden biraz ayrıldığımızda, adayları kefeye koyduğumuzda bizim adaylarımızın o ilçelerde çok çok ötede olduklarını görürler" dedi.  
28.03.2024 Gündem
'Kemeraltı ve Konak'ı İzmir'in yeniden can damarı yapmayı hedefliyoruz'
'Kemeraltı ve Konak'ı İzmir'in yeniden can damarı yapmayı hedefliyoruz' AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, 'KALBİMİZMİR: Tarihi Konak Atatürk Meydanı ve Kemeraltı Cazibe Merkezi Projesi' adını verdikleri Kemeraltı Projesi'ni anlattı.
27.03.2024 Gündem
CHP'ye para sayma soruşturması! 'Görüntülerin merkezinde İmamoğlu var'
CHP'ye para sayma soruşturması! 'Görüntülerin merkezinde İmamoğlu var' AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, günlerdir gündemden düşmeyen CHP'deki para sayma görüntülerine ilişkin açıklamalarda bulundu.
27.03.2024 Gündem
Starlink uyduları Bitlis semalarında! Böyle görüntülendi
Starlink uyduları Bitlis semalarında! Böyle görüntülendi Elon Musk'ın Starlink uydularının geçişi Adilcevaz semalarında görüntülendi.
26.03.2024 Gündem
Cumhur İttifakı İzmir adayı Hamza Dağ: İZBAN yer altına alınacak
Cumhur İttifakı İzmir adayı Hamza Dağ: İZBAN yer altına alınacak Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, "Bırakın başka konularla kendinizi meşgul etmeyi, sırf belediye başkanlığını kazanmak için insanların kafasını başka yerlerle konsantre etmeyin alın projeler orada bunu konuşalım. Tabii ki konuşmak kolay, yapmak zordur. Ancak yapmak zorundayız, başlamak zorundayız" dedi.
26.03.2024 Gündem
AK Parti İzmir adayı Hamza Dağ: İzmir'in yerel yönetim anlamında hizmete ihtiyacı var
AK Parti İzmir adayı Hamza Dağ: İzmir'in yerel yönetim anlamında hizmete ihtiyacı var AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, "İzmir'in yerel yönetim anlamında hizmete ihtiyacı var. Bu sebeple ayrı gayrı olmasın, birlikte olalım. Birlikte başaracağız" dedi.
26.03.2024 Gündem
AK Parti İzmir adayı Hamza Dağ açıkladı: Suya yüzde 50 indirim yapacağız
AK Parti İzmir adayı Hamza Dağ açıkladı: Suya yüzde 50 indirim yapacağız Yerel seçimlere için son haftaya girildi. Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ canlı yayında projelerini anlattı. Hamza Dağ "Su ücret tarifelerine yüzde 50 indirim yapacağız" dedi.
25.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hamza Dağ ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.