Geri Dön

Jandarma’ya altı yeni SİHA

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, altı adet Bayraktar TB2 SİHA’nın Jandarma Genel Komutanlığı’na teslim edildiğini duyurdu. 

Jandarma’ya altı yeni SİHA

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, altı adet Bayraktar TB2 SİHA’nın Jandarma Genel Komutanlığı’na teslim edildiğini duyurdu.  İsmail Demir, twitter hesabından yaptığı paylaşımda, altı Bayraktar TB2 SİHA’yı Jandarma Genel Komutanlığı’na teslim ettiklerini belirterek, “Türk Savunma Sanayii, Kahraman Mehmetçiğimiz için her gün daha iyisini üretmeye devam edecek. Şehitlerimiz için vatan için ahdimiz var” ifadelerini kullandı. 

Amerikalı kadın mahalleyi isyan ettirdi! 'Buraya özellikle geliyor'İstanbul Beyoğlu’nda Amerikalı bir kadının beslediği ‘Dogo Argentino’ cinsi köpek sokakta yaşayan bir kediyi öldürdü. Daha önce de kadının köpekleriyle sokak kedilerini öldürttüğünü iddia eden mahalle sakinleri, “Buraya özellikle geliyor. 3 gece önce saat 02.00’de kendisini uyardık. Uyarıları dikkate almadı. Bugün de geldi. Vahşice bir kediyi öldürdü. Hepimiz de şahidiz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber