Geri Dön

Gözler Kabine Toplantısı'ndan çıkacak olan kararlarda! Kabine Toplantısı ne zaman, tedbirler esnetilecek mi?

Gözler önümüzdeki hafta içerisinde gerçekleştirilecek olan Kabine Toplantısı'na çevrildi. Cuma namazı çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan restoranların sıkı önlemler çerçevesinde yeniden açılmasına dair taleplerinin sorulması üzerine şu an çok iyi giden bir süreç var bunu tersine çevirmek istemeyiz açıklamasında bulunmuş. Kabine Toplantısı'nda bu konu ele alınır, eldeki verilere göre bir değerlendirme yapılır açıklamasında bulunmuştu. Peki Kabine Toplantısı bu hafta hangi gün gerçekleştirilecek?

Gözler Kabine Toplantısı'ndan çıkacak olan kararlarda! Kabine Toplantısı ne zaman, tedbirler esnetilecek mi?

Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak sorusu merak konusu olmaya devam ediyor. Aralık ayının başından itibaren yeniden hayatımıza giren koronavirüs yasaklarının ne zaman sona ereceği araştırma konusu olmaya devam ederken yasaklardan en fazla etkilenen sektörlerin başında restoran, kafe ve lokantalar geliyor. Dün Cuma namazı çıkışı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a restoran işletmecilerinin talebi sorulmuş. Başkan Erdoğan bu soruya şu an iyiye giden bir süreç var bunu tersine çevirmek istemeyiz. Elimizden gelen verilere bakar bunu Kabine Toplantısı'nda değerlendiririz açıklamasında bulunmuştu.

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN?

Kabine Toplantısı bu hafta Pazartesi günü bir araya gelecek. Kabine toplantısında normalleşme adımları, koronavirüs tedbirlerinin esnetilmesi ve aşı çalışmalarının masaya yatırılması bekleniyor.

Kabine Toplantısının 25 Ocak Pazartesi saat 15:30'da Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplanması bekleniyor.

ALINAN KARARLARI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DUYURACAK

Pazartesi günü bir araya gelecek olan Kabine Toplantısı'nda alınacak olan kararların toplantının sona ermesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanması bekleniyor.

 

12'nci kattan düşen küçük kızı kurye kurtardıVietnam'da çok katlı binanın 12'nci katından aşağıya düşen 3 yaşındaki kızı teslimat için müşterisini bekleyen kurye kurtardı. Mucizevi kurtuluş güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet