Geri Dön
GündemKabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kabine Toplantısı kararları ne zaman açıklanacak? Alınan kararlar ne zaman duyurulacak?

Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kabine Toplantısı kararları ne zaman açıklanacak? Alınan kararlar ne zaman duyurulacak?

Kabine toplantısı hakkında meraklı arayış başladı. Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak soruları yoğun ilgiye uğruyor. Kabine toplantısı kararlarını bir an önce öğrenmek isteyen vatandaşlar, alınan kararların neler olacağını merak ediyor. İşte son dakika haberleri arasında yer alan Kabine toplantısı zamanı...

Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta? Kabine Toplantısı kararları ne zaman açıklanacak? Alınan kararlar ne zaman duyurulacak?

Milyonlarca vatandaş 1 Mart normalleşme süreci hakkında meraklanıyor. Normalleşme adımlarının nasıl atılacağı 7'den 70'e herkesi arayışa geçiriyor. Kimi okullar hakkında bilgi almak isterken kimi hafta sonu yasakları hakkında bilgilenmek istiyor. 20 yaş altı veya 65 yaş üstü vatandaşların kısıtlamaları hakkında da araştırmalar devam ediyor. En çok merak edilenler arasında öğrencilerin sınavları da yer alıyor. Bu soruların hepsi Kabine Toplantısı'nda ele alınacak. Peki Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Kabine Toplantısı kararları ne zaman açıklanacak?

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA YAPILACAK?

Kabine toplantısı 1 Mart 2021 Pazartesi günü yapılacak. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde alınan kararlar çerçevesinde her ilimiz içerisinde bulunduğu ilan edilen risk grubu seviyesine dair belirlenen kurallara göre Hıfzıssıhha Kurullarımızca gerekli adımlar atılacaktır.

Kabine Toplantısı'nın saati henüz duyurulmadı. Konuya ilişkin açıklama yapıldığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

Tiramisu tarifi21 Mart Dünya Tiramisu Günü için Kurukahveci Mehmet Efendi ile efsane bir tiramisu tarifi hazırladık! (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet