Kabine

Kabine

Son dakika kabine haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kabine gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kabine haber sayfamızda...

Kabine

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.658 kabine haberi bulunmuştur.
Plajlarda işgale karşı ihbar hattı
Plajlarda işgale karşı ihbar hattı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, “Denizler Halkındır” projesi ile sahillerde kaçak yapılaşmaya ve işgalciliğe göz açtırmayacaklarını söyledi.
22.05.2024 Gündem
Evlilik kredisine 9 bin çift başvurdu
Evlilik kredisine 9 bin çift başvurdu Aile ve Gençlik Fonu’ndan evlilik kredisi ödemeleri başladı. Kredi için şimdiye kadar 9 bin 38 çiftin başvurduğunu belirten Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, “İlk etapta başvurusu onaylanan ve evlilik öncesi eğitim programına katılan 450 çifte toplam 67,5 milyon lira destek vereceğiz” dedi.
22.05.2024 Ekonomi
İmamoğlu'ndan Roma seyahati ile ilgili açıklama
İmamoğlu'ndan Roma seyahati ile ilgili açıklama İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis üyesi seçimi öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu. İBB tarafından düzenlenen Roma seyahatiyle ilgili soruları yanıtladı.
21.05.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Çerkes Sürgünü mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Çerkes Sürgünü mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çerkes Sürgünü'nün 160. yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.
21.05.2024 Gündem
İmamoğlu'ndan 'Hizmet dönemi başlamıştır' açıklaması
İmamoğlu'ndan 'Hizmet dönemi başlamıştır' açıklaması İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu "İstanbul'da bazı alanlar var ki uzakta durur. Oralara pek yaklaşamayız ya da kullanamayız. Bu alanları da büyük kent parklarına dönüştürme konusunda çok özel çalışmalarımız var. Büyükçekmece'de 1 milyon 600 bin metrekareye yakın bir alanı kazandırdık. Toplam 12 milyon metrekare. Şunu ifade edeyim, hizmet dönemi başlamıştır, seçim takvimi bitmiştir" açıklamasını yaptı.
21.05.2024 Gündem
Bakan Özhaseki açıkladı: Bütün kaçak yapıları yıkacağız
Bakan Özhaseki açıkladı: Bütün kaçak yapıları yıkacağız Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kabine toplantısını ardından gazetecilere yaptığı yaptığı açıklamada, "Mafyavari tutumlarla sahil şeritlerinde bazı bölgelerin işgal edildiğini görüyoruz. Buna izin vermeyeceğiz. Bütün kaçak yapıları yıkacağız" dedi.
21.05.2024 Ekonomi
2 yıl geri ödemesiz 150 bin lira faizsiz kredi! Ödemeler bugün başlıyor
2 yıl geri ödemesiz 150 bin lira faizsiz kredi! Ödemeler bugün başlıyor Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu'na şimdiye kadar 9 bin 38 çiftin başvurduğunu, başvuruları onaylanan 2 bin 283 çifte evlilik ve danışmanlık hizmeti vermeye başladıklarını belirterek, "Eğitim programlarına katılıp resmi nikahı 15-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen çiftlerimize yönelik ödemeler bugün itibarıyla başlıyor. İlk etapta başvurusu onaylanan ve evlilik öncesi eğitim programına katılan 450 çifte toplam 67,5 milyon lira destek vereceğiz" dedi.
21.05.2024 Ekonomi
Bahçeli'den Reisi'nin ölümüyle ilgili açıklama: Kaza mı sabotaj mı?
Bahçeli'den Reisi'nin ölümüyle ilgili açıklama: Kaza mı sabotaj mı? MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İran Cumhurbaşkanı Reisi, Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan ile beraberindekilerin helikopter kazasında hayatını kaybetmesiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
21.05.2024 Gündem
İlan edilen milli yas nedeniyle bayraklar yarıya indirildi
İlan edilen milli yas nedeniyle bayraklar yarıya indirildi Helikopter kazası sonrası hayatını kaybeden İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindekiler için Türkiye'de ilan edilen milli yas nedeniyle bayraklar yarıya indirildi.
21.05.2024 Haberler
Milliyet için yazı kaleme almıştı
Milliyet için yazı kaleme almıştı İran’daki helikopter kazasında yaşamını yitirenlerden biri olan Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, aynı kaderi paylaştığı İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’nin 24 Ocak 2024’teki Türkiye ziyareti nedeniyle, iki ülke ilişkilerini Milliyet için kaleme aldığı bir yazıda değerlendirmişti.
21.05.2024 Gündem
Kabine’de 1 günlük milli yas ilan edildi
Kabine’de 1 günlük milli yas ilan edildi Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı kardeşim sayın İbrahim Reisi ve heyet üyelerinin vefatından derin üzüntü duyduk. Ülkemizde 1 günlük yas ilan edilmesini kararlaştırdık” dedi.
21.05.2024 Gündem
Reisi hayatını kaybetti... İran’da şimdi ne olacak?
Reisi hayatını kaybetti... İran’da şimdi ne olacak? İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, helikopter kazasında hayatlarını kaybetti. İran’da 50 gün içinde cumhurbaşkanlığı için yeni seçim yapılacak.
21.05.2024 Dünya
Enkazı Akıncı buldu
Enkazı Akıncı buldu İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’nin yaşamını yitirmesiyle sonuçlanan helikopter kazası sonrası enkazın yerini “Akıncı TİHA” tespit etti.
21.05.2024 Gündem
İlan edilen milli yas nedeniyle bayraklar yarıya indirildi
İlan edilen milli yas nedeniyle bayraklar yarıya indirildi Helikopter kazası sonrası hayatını kaybeden İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ve beraberindekiler için Türkiye'de ilan edilen milli yas nedeniyle bayraklar yarıya indirildi.
21.05.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Savunma kabiliyetimizi bir kez daha izleme fırsatı bulduk
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Savunma kabiliyetimizi bir kez daha izleme fırsatı bulduk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan "Denizkurdu 2 Tatbikatı’nda savunma kabiliyetimizi bir kez daha izleme fırsatı bulduk" dedi.
20.05.2024 Gündem
KABİNE TOPLANTISI KARARLARI 2024 AÇIKLANDI! Kabine Toplantısı kararları ne oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi konulara değindi?
KABİNE TOPLANTISI KARARLARI 2024 AÇIKLANDI! Kabine Toplantısı kararları ne oldu? Cumhurbaşkanı Erdoğan hangi konulara değindi? Kabine Toplantısı başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak olan Kabine Beştepe'de bir araya geldi. Kabine Toplantısında masada kritik başlıklar yer aldı. Peki, Kabine Toplantısı kararları ne oldu? İşte masadaki konular.
20.05.2024 Bilgi Rehberi
Erdoğan Kabine toplantısı sonrası açıkladı! İran için 1 günlük milli yas ilan edildi
Erdoğan Kabine toplantısı sonrası açıkladı! İran için 1 günlük milli yas ilan edildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada yeni anayasa için mesaj verdi ve Reisi'nin vefatı nedeniyle 1 günlük yas ilan edildiğini duyurdu.
20.05.2024 Haberler
Kabine toplantısı sona erdi! Erdoğan alınan kararları açıklıyor
Kabine toplantısı sona erdi! Erdoğan alınan kararları açıklıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası açıklama yapıyor.
20.05.2024 Haberler
Erdoğan Kabine toplantısı sonrası açıkladı! İran için 1 günlük milli yas ilan edildi
Erdoğan Kabine toplantısı sonrası açıkladı! İran için 1 günlük milli yas ilan edildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada yeni anayasa mesajı verdi ve Reisi'nin vefatı nedeniyle 1 günlük milli yas ilan edildiğini duyurdu.
20.05.2024 Gündem
Kabine toplandı! İşte masadaki başlıklar
Kabine toplandı! İşte masadaki başlıklar Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısına başkanlık ediyor. Toplantıda masada kritik başlıklar yer alacak.
20.05.2024 Gündem
İran'ın geçici Cumhurbaşkanı Muhammed Muhbir kimdir?
İran'ın geçici Cumhurbaşkanı Muhammed Muhbir kimdir? İbrahim Reisi'nin yerine geçen 69 yaşındaki Muhbir, Hamaney'in parasını yönetmesiyle tanınıyor. Yanı sıra yaptırımlarla boğuşan İran ekonomisini ayakta tutan baş uzman.
20.05.2024 Dünya
Kabine toplanıyor! İşte masadaki başlıklar
Kabine toplanıyor! İşte masadaki başlıklar Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün kabine toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda masada kritik başlıklar yer alacak.
20.05.2024 Gündem
'Normalleşme sürecinin ilk adımını engellilerin sorunlarını çözerek atalım'
'Normalleşme sürecinin ilk adımını engellilerin sorunlarını çözerek atalım' Bütün siyasi partilere çağrıda bulunduğunu söyleyen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Gelin 31 Mart seçimlerinden sonra ortaya çıkan ve benim içinde olduğum, takipçisi olduğum normalleşme sürecinin ilk adımını, engellilerin birikmiş sorunlarını çözecek kanuni düzenlemeleri Meclis'te hep birlikte yaparak atalım" şeklinde konuştu.
16.05.2024 Gündem
'Robo, buraya gel!' Beş el silah sesi, panik, fiyasko... Cintula durdurulamadı
'Robo, buraya gel!' Beş el silah sesi, panik, fiyasko... Cintula durdurulamadı Suikast girişiminde ağır yaralanan Slovakya Başbakanı Robert Fico hayati tehlikeyi atlattı. Yerel basın infial yaratan saldırının detaylarını yazdı. Buna göre, fail, 'Robo, buraya gel!' diyerek bağırdı ve hemen ardından silah sesleri sokaklarda yankılandı.
16.05.2024 Haberler
'Robo, buraya gel!' Beş el silah sesi, panik, fiyasko... Cintula durdurulamadı
'Robo, buraya gel!' Beş el silah sesi, panik, fiyasko... Cintula durdurulamadı Suikast girişiminde ağır yaralanan Slovakya Başbakanı Robert Fico hayati tehlikeyi atlattı. Yerel basın infial yaratan saldırının detaylarını yazdı. Buna göre, fail, 'Robo, buraya gel!' diyerek bağırdı ve hemen ardından silah sesleri sokaklarda yankılandı.
16.05.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Kabine ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.