Gündem Kadıköy'de 12 yaşındaki çocuğun önünde dehşet!

Kadıköy'de 12 yaşındaki çocuğun önünde dehşet!

07.11.2012 - 06:44 | Son Güncellenme:

Kadıköy’de bir kişi, yeni evlendiği eşini oğlunun gözleri önünde bıçaklayarak öldürdü.

Kadıköyde 12 yaşındaki çocuğun önünde dehşet

Kadiköy Merdivenköy Mahallesi Güven Sokak No:20’da saat 19.00 sıralarında meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti: Ticaret ile uğraşan İsmail Perktaş (64) 3 ay önce evlendiği Mutlu Perktaş (42) ile henüz nedeni öğrenilemeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

Haberin Devamı

İkili arasındaki tartışma şiddetlenerek kavgaya dönüştü. Kavga sırasında İsmail Perktaş, mutfaktan aldığı bıçakla eşini 4 yerinden bıçakladı. Talihsiz kadın kanlar içinde yere yığıldı.Yaşanan kavga sırasında gürültüyü duyan komşuları durumu polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri yerdeki yaralı kadını görerek sağlık ekiplerine haber verdi.

OĞLUNUN GÖZLERİ ÖNÜNDE ÖLDÜRÜLDÜ

Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları tüm müdahalelere rağmen yaralı kadın hayatını kaybetti. Kavga sırasında evde olan ve annesinin bıçaklandığını gören Mutlu Perktaş'ın eski eşinden olan 12 yaşındaki oğlu ise çocuk polisi tarafından alınarak polis merkezine götürüldü. Yaşanan cinayet sonrası gözaltına alınan İsmail Perktaş sorgulanmak üzere Kadıköy Asayiş Büro amirliğine götürüldü. Yaşanan olayı anlatan bir komşusu, "Yeni evlenmişlerdi, 3 ay kadar oldu. Hep bağırarak konuşuyorlardı, neden bıçaklandığını bilmiyoruz. Polis bizi dairenin önüden uzaklaştırdı,o zaman öğrendik cinayeti" dedi. Olay yeri incelem ekiplerinin çalışması sonrasında cenaze Göztepe Etiğim ve Araştırma Hastanesinin morguna kaldırıldı. Pols olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.