Geri Dön

Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölüm fragmanında gözyaşı var- İzle

Kanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. Yaman'ın teknesinde çıkan yangın sonrası denizde mahsur kalan Mustafa, Zeliş ve Yaman'dan haber alınamıyor. Mustafa ve Zeliş'in aileleri perişan. Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.

Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölüm fragmanında gözyaşı var- İzle

Yaman, Zeliş ve Mustafa nerede?

Mustafa, Zeliş ve Yaman Issız Bir Adada Mahsur Kalıyor!
Mustafa, Zeliş ve Yaman denizin ortasında kalakalmışlardır. Kıyıya vuran tekneyi bulan Sahil Güvenlik alarm durumuna geçer ve aramalar başlar.
Çocuklarının kaybolduğunu öğrenen Gıpgıp’lar ve Kürük’lerde acılı bekleyiş başlar. Cabbar kimseyi dinlemez ve kız kardeşini aramak için kolları sıvar ancak kendi başını da derde sokar. Diğer yandan çocuklarını merak eden sadece Gıpgıp’lar ve Kürük’ler değildir elbette.
Köyün kibirli, öfkeli, zengin bir misafiri vardır; Yaman’ın annesi Müzeyyen. Müzeyyen oğlunun kaybolma acısını köylülerden çıkarmak isteyince olaylar iyice karışır. Oysa o sırada Mustafa, Zeliş ve Yaman bir kıyıya vurmuşlardır, iyilerdir. Ancak çıktıkları yer bir adadır.
Aralarında olan onca şeyden sonra Mustafa, Zeliş ve Yaman ıssız bir adada, bir arada kalırlarsa ne olur? Neler olmaz ki?

KALBİM EGEDE KALDI 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zeliş’le Mustafa arasına kara kedi mi giriyor?

Zeliş tam da Mustafa’ya yaklaşıyorken Mustafa’yı beklenmedik bir şekilde başkasıyla görür. Kıskançlık krizi geçiren Zeliş ani bir kararla Yaman’ın teklifini kabul eder.

Köydeki erkekler Cabbar’ın hafızasını geri getirmek için uğraşırken, Halime’nin biricik nazik kocasını yine kaybetmeye hiç niyeti yoktur.

Zeliş ve Yaman tekneyle açılırken Mustafa onlardan uzak durabilecek midir? Üçlü beklenmedik olaylarla karşılaşacaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatırımcılara önemli mesaj: Dünyada ikinciyiz!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası İşbirliği Platformunun düzenlediği 11. Boğaziçi Zirvesi'ne video konferansla katıldı. Yatırımcılara çağrıda bulunan Erdoğan, 'Büyümede Çin'den sonra ikinci sıradayız' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet