Kalbim Egede Kaldı

Kalbim Egede Kaldı

Son dakika Kalbim Egede Kaldı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kalbim Egede Kaldı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kalbim Egede Kaldı haber sayfamızda...

Kalbim Egede Kaldı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 29 kalbim egede kaldi haberi bulunmuştur.
Kalbim Ege'de Kaldı 17. bölüm ile ekranlara veda edecek
Kalbim Ege'de Kaldı 17. bölüm ile ekranlara veda edecekKanal D'nin yapımcılığını Limon Film'in yaptığı 'Kalbim Egede Kaldı' dizisi için final kararı alındı. Yaz aylarında başlayan ve başrollerinde Alper Saldıran ile Oya Unustası'nın yer aldığı dizi 17. bölümüyle ekranlara veda edecek.
26.10.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı dizisi için final kararı
Kalbim Ege'de Kaldı dizisi için final kararıKanal D'nin yaz dönemi dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 17. bölüm ile ekrana veda edecek. Daha önce de final kararı ile gündeme gelen dizi daha sonra devam kararı almıştı. Kalbim Ege'de Kaldı finali ne zaman yayınlanacak?
22.10.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde sürpriz değişiklik-izle
Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde sürpriz değişiklik-izleKanal D ekranında yayınlanan Kalbim Ege'de Kaldı için sürpriz bir değişiklik kararı alındı. Dün akşam ekrana gelmesi gereken 16. bölüm gelecek haftaya ertelenirken; dizinin yayın saati de değiştirildi. Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölüm fragmanı ve son gelişmeler haberimizde.
13.10.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölüm fragmanı yayınlandı-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölüm fragmanı yayınlandı-izleKanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Mustafa, çocuğu kabullendi mi? Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.
9.10.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 15. bölümde heyecan dorukta!-İzle
Kalbim Ege'de Kaldı 15. bölümde heyecan dorukta!-İzleKalbim Ege'de Kaldı yeni bölümüyle dün akşam izleyenleri ekrana kilitledi. Kanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı'da Mustafa'nın çocuğu ortaya çıkıyor. Zeliş bu duruma nasıl tepki veriyor? Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölüm ve detaylar haberimizde.
5.10.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 15. bölümde Zeliş gidiyor-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 15. bölümde Zeliş gidiyor-izleKalbim Ege'de Kaldı yeni bölümleri ile artık Pazar günleri ekrana gelecek. Kanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı'da Mustafa'nın çocuğu ortaya çıkıyor. Zeliş bu duruma nasıl tepki verecek? Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölüm fragman ve detaylar haberimizde.
2.10.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?
Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?Kanal D'nin final kararı aldığı iddia edilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı kaldığı yerden devam edecek. Çarşamba günleri ekrana gelen dizinin yayın günü değişti. Peki Kalbim Ege'de Kaldı ne zaman yayınlanacak? İşte son gelişmeler..
1.10.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 14. bölümde Mustafa ve Zeliş tehlike içinde kaldı!-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 14. bölümde Mustafa ve Zeliş tehlike içinde kaldı!-izleKanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 14. bölümde heyecan doruktaydı. Zeliş ve Mustafa'yı ayırmak için plan yapan Yaman, Zeliş'i öldürdü mü? Kalbim Ege'de Kaldı son bölüm ve ayrıntılar haberimizde.
23.09.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde 12. bölümde Yaman'a büyük tuzak-izle
Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde 12. bölümde Yaman'a büyük tuzak-izleKanal D'nin eğlenceli dizisi Kalbim Ege'de Kaldı dün akşam son bölümü ile ekrana kilitledi. Mustafa'nın vurulması herkesi perişan etti. Zeliş, Yaman'a nasıl bir oyun oynadı? Kalbim Ege'de Kaldı son bölümde yaşananlar haberimizde.
10.09.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 12. bölümde Mustafa ölecek mi-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 12. bölümde Mustafa ölecek mi-izleKanal D'nin yaz dönemi dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 12. bölüm ile bu akşam izleyici karşısında. Mustafa ölüm kalım savaşı veriyor. Yaman ile nikah masasından dönen Zeliş ne yapacak? İşte Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümden detaylar..
9.09.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölümde boşanma krizi-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölümde boşanma krizi-izleYaman, Mustafa'yı tuzağa düşürüyor. Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölümde Zeliş ve Mustafa arasındaki ipler koptu. Yaman'ın tuzağına düşen ikilinin yolları ayrıldı mı? Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölüm ve ayrıntılar haberimizde.
4.09.2015Gündem
Kanal D’den iki dizi hakkında flaş karar!
Kanal D’den iki dizi hakkında flaş karar!Yaz ayında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Kalbim Ege’de Kaldı ve Yaz’ın Öyküsü dizileri hakkında üzücü haber geldi. Kalbim Egede Kaldı ve Yazın Öyküsü dizileri bitiyor mu? merak edilirken, beklenen açıklama geldi.
3.09.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölümde Zeliş boşanıyor-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölümde Zeliş boşanıyor-izleZeliş ve Mustafa boşanacak mı? Kanal D'nin eğlenceli dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölüm fragmanını yayınladı. Yaşanan son olaylardan sonra Zeliş ani bir kararla boşanmak istediğini söylüyor. Peki Mustafa ne tepki verecek? Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümden ilk detaylar haberimizde.
2.09.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölümde Zeliş ve Mustafa adada-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölümde Zeliş ve Mustafa adada-izleKanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi. Teknenin kıyıya vurması ile birlikte Zeliş, Mustafa ve Yaman adada mahsur kalıyorlar. Peki bu üçlü adada neler yaşadı? Kalbim Ege'de Kaldı 10. son bölüm detayları haberimizde.
28.08.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölüm fragmanında gözyaşı var- İzle
Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölüm fragmanında gözyaşı var- İzleKanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. Yaman'ın teknesinde çıkan yangın sonrası denizde mahsur kalan Mustafa, Zeliş ve Yaman'dan haber alınamıyor. Mustafa ve Zeliş'in aileleri perişan. Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.
26.08.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı-izleKanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı son bölümü ile yine herkesi ekrana kilitledi. Yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenen Kalbim Ege'de Kaldı 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak konusu. İşte Kalbim Ege'de Kaldı dizisinden son detaylar..
18.08.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 8. bölümde heyecan doruktaydı-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 8. bölümde heyecan doruktaydı-izleKalbim Ege'de Kaldı 8. son bölümü ile ekrana geldi. Zeliş, Mustafa'nın uzaklaşmasıyla kararını değiştirmeye başladı. Yaman ise Zeliş'e yeni bir teklifle geldi. İşte Kalbim Ege'de Kaldı son bölümde izleyemedikleriniz.
14.08.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 7. bölümde heyecan doruktaydı!-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 7. bölümde heyecan doruktaydı!-izleKanal D ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 7. bölümde heyecan dorukta. Mustafa Zeliş'e olan aşkını itiraf etmek için büyük bir sürpriz hazırlıyor. Fakat sonucu hiç düşündüğü gibi olmuyor. Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölüm ve detaylar haberimizde.
7.08.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 7. bölüm fragmanı yayınlandı-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 7. bölüm fragmanı yayınlandı-izleKalbim Ege'de Kaldı hız kesmeden devam ediyor. Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı'da Mustafa, Zeliş'e aşık oluyor. Peki Zeliş, Yaman'ın teklifini kabul edecek mi? İşte yeni 7. bölüm fragmanı ve detaylar..
4.08.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 6. son bölümü ile ekrana kilitledi-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 6. son bölümü ile ekrana kilitledi-izleKanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 6. bölüm ile ekrana geldi. Herkesi ekrana başına kilitleyen dizinin son bölümünde neler oldu? Zeliş, Yaman'la gitti mi? Kalbim Ege'de Kaldı 6. son bölümde yaşananlar ve dahası haberimizde..
1.08.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 6. bölüm fragmanı yayınlandı - İzle
Kalbim Ege'de Kaldı 6. bölüm fragmanı yayınlandı - İzleKanal D'nin beğenilerek izlenen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mustafa, Zeliş'in elden gittiğini düşünürken, işler karışıyor. İşte Kalbim Ege'de Kaldı 6. bölüm fragmanı ve detaylar..
27.07.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 4. bölümde yeni bir aşk!-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 4. bölümde yeni bir aşk!-izleKalbim Ege'de Kaldı yine heyecan dolu bir bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Mustafa'nın herkesin önünde aşkını ilan etmesi olayların seyrini değiştirdi. Peki Zeliş ne yaptı? Kalbim Ege'de Kaldı 4. son bölüm ayrıntıları haberimizde.
16.07.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 3. bölümde sürpriz son!-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 3. bölümde sürpriz son!-izleKalbim Ege'de Kaldı 3. bölümde heyecan doruktaydı. Kanal D'nin yaz dönemi dizilerinden Kalbim Ege'de Kaldı son bölümü ile herkesi kahkahaya boğdu. Mustafa'nın yeni planı hiç beklemediği sonuçlar doğurdu. İşte Kalbim Ege'de Kaldı son bölüm ve detayları..
9.07.2015Gündem
Kalbim Ege'de Kaldı 3. bölüm fragmanı yayınlandı-izle
Kalbim Ege'de Kaldı 3. bölüm fragmanı yayınlandı-izleKanal D ekranın eğlenceli dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 3. bölüm fragmanını yayınladı. Son bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümde neler olacak merak konusu. İşte yeni bölümden ilk detaylar..
6.07.2015Gündem

Benzer Haber Etiketleri

kanal dKalbim Ege'de kaldıdiziyeni bölümkalbim ege'de kaldı 16. bölüm fragmanı

Kalbim Egede Kaldı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.