Geri Dön

Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölümde boşanma krizi-izle

Yaman, Mustafa'yı tuzağa düşürüyor. Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölümde Zeliş ve Mustafa arasındaki ipler koptu. Yaman'ın tuzağına düşen ikilinin yolları ayrıldı mı? Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölüm ve ayrıntılar haberimizde.

Kalbim Ege'de Kaldı 11. bölümde boşanma krizi-izle

Zeliş, Mustafa’dan Boşanmaya Karar Verdi!
Mustafa, Yaman’ın kötü biri olduğuna artık emindir ve bunu kanıtlamak için elinden geleni yaptı. Yaman ise Mustafa’nın onu takip ettiğini anladı ve ona çok kötü bir oyun oyadı.
Mustafa, Zeliş’e olanları kanıtlamak isterken Zeliş’i sonsuza kadar kaybetmekle burun buruna gelir. Mustafa’nın Yaman’ı gözaltına aldırması Zeliş için bardağı taşıran son damla olur. Zeliş ve Mustafa boşanmanın eşiğine gelir, hatta Zeliş bununla da kalmaz ve tam da Yaman’ın istediği gibi onun kucağına düşer. Bu olanlardan sonra her şey bitmiş gibi gözükse de asıl olaylar şimdi başlar.
Kalbim Ege’de Kaldı’da bu hafta artık herkes ciddi bir yol ayrımında... Zeliş ve Mustafa, Yaman’a rağmen bir arada kalabilecek mi?

KALBİM EGE'DE KALDI 11. BÖLÜM FRAGMANI

Son bölümde neler olmuştu?

Kalbim Ege'de Kaldı yayınlanan 10. bölümüyle yine akıllarda soru işareti bıraktı.

Tekne yangınından sonra ortadan kaybolan ve bir adada ortaya çıkan Yaman, Musta ve Zeliş sonunda ailelerine kavuşuyor. Ümitlerini kesen aileler onlara kavuşmanın etkisiyle köyde adeta bayram havası esmeye başlıyor.

Yaman'ın son zamanlardaki davranışlarından şüphelenen Mustafa ise otele geldiğinde Yaman'ın annesiyle konuşmasının bir kısmına şahit oluyor. Mustafa, Yaman'ın köylüye oynayacağı oyunu seziyor mu? Şüphelerinde haklı çıkacak mı? Bunu öğrenen Zeliş nasıl bir duruş sergiyecek?

Koronavirüs kurallarını ihlal eden gece kulübüne baskınKonak ilçesinde devriye görevi sırasında bir gece kulübünden ses geldiğini tespit eden ekipler, 23 kişiye sosyal mesafe ve sokağa çıkma yasağını ihlalden 144 bin 900 lira ceza kesti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet