Geri Dön

Kalbim Ege'de Kaldı 13. bölümde sürpriz teklif-izle

Kalbim Ege'de Kaldı kaldığı yerden devam ediyor. 13. bölüm ile ekrana gelen Kalbim Ege'de Kaldı'da Mustafa Zeliş'e evlilik teklif ediyor. Yaman'a ne oluyor? Kalbim Ege'de Kaldı son bölüm detayları haberimizde.

Kalbim Ege'de Kaldı 13. bölümde sürpriz teklif-izle

Mustafa, Yaman’ın Peşine Düşüyor. Yaman ise Mustafa ve Zeliş Aşkına Yeni Bir Engel Koyuyor.

Jandarmalar Yaman’ın ofisini basarak, Mustafa’ya yapılan silahlı saldırıdan dolayı Yaman’ı gözaltına almak isterler. Ancak Yaman bir yolunu bularak jandarmaların elinden kurtulur. Mustafa hastaneden taburcu olduğunda ilk işi gerçek katili, adalete teslim etmek olur.

Gerçek suçlu hapishaneyi boyladığında artık Zeliş’le Mustafa’nın arasında hiçbir engel kalmamıştır. Ama hiçbir şey düşündükleri gibi olmaz. Çünkü asıl tehlike yanı başlarındadır. Ve bu kez iki aşığın kurtuluşları neredeyse imkansızdır. Yaman, öldürücü yeni planını devreye sokmuştur.

KALBİM EGE'DE KALDI SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

KALBİM EGE'DE KALDI 13. BÖLÜM FRAGMANI

Kazadan sonra sürücü ve gazetecilere saldırıp, çocuklarını yere atıp öldürmekle tehdit ettilerANTALYA'nın Manavgat ilçesinde trafik kazası sonrasında yaşananlar pes dedirtti. Kazaya karışan araçta bulunan Ezgin ve Sevilay D. çifti, önce diğer aracın sürücüsüne, ardından çekim yapan gazetecilere saldırdı. Polis ve jandarmaya zorluk çıkaran çiftten Sevilay D. bir ara havaya kaldırdığı 1 yaşındaki çocuğunu yere vurup öldürmekle tehdit etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet