Geri Dön

Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölüm fragmanı yayınlandı-izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Mustafa, çocuğu kabullendi mi? Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.

Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölüm fragmanı yayınlandı-izle

Kalbim Ege'de Kaldı 16. bölümde heyecan dorukta. Mustafa, Türkan'ın çocuğu ile birlikte gelmesiyle Zeliş'i kaybetme riski taşıyor. Peki Türkan'ı mı Zeliş'i mi seçecek. Kalbim Ege'de Kaldı 16. yeni bölümü ile 11 Ekim Pazar günü Kanal D ekranında. İşte yeni bölüm fragmanı..

KALBİM EGE'DE KALDI 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Türkan, Zeliş ile Mustafa'nın arasını açıyor!

Zeliş ile Mustafa’nın hayalleri, birden bire çıkıp gelen Türkan ve Tamer yüzünden suya düşer. Zeliş ile Mustafa, mutluluğa bir adım kala bu kez de başka bir engelle karşılaşır. Fakat bu sefer ki engel, kolay aşabilecekleri türden değildir.

Mustafa, bir tarafta çocuğunun babasının olduğunu iddia eden Türkan, bir tarafta da her şeyi arkasında bırakıp kaçıp gitmek için kendisini bekleyen Zeliş arasında kalakalmıştır. Genç adamın, babalık testi yaptırmaktan başka çaresi yoktur. Testin sonucu hem Zeliş’le Mustafa’nın kaderini, hem de Mustafa’nın bundan sonraki hayatını belirleyecektir.

Testin hayati önemini kavrayan tabi ki yalnızca Mustafay’la Zeliş değildir. Yaman da her şeyin farkındadır. Yaman’ın olaya dahil olması, Mustafa ile Zeliş’in hayatını değiştirmeye yetecek mi, bunu iki sevgilinin birbirine olan güveni belirleyecektir.

20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptıKayseri'nin Talas ilçesinde dur ihtarına uymayan sürücünün otomobili yaklaşık 20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet