Geri Dön

Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde 12. bölümde Yaman'a büyük tuzak-izle

Kanal D'nin eğlenceli dizisi Kalbim Ege'de Kaldı dün akşam son bölümü ile ekrana kilitledi. Mustafa'nın vurulması herkesi perişan etti. Zeliş, Yaman'a nasıl bir oyun oynadı? Kalbim Ege'de Kaldı son bölümde yaşananlar haberimizde.

Kalbim Ege'de Kaldı dizisinde 12. bölümde Yaman'a büyük tuzak-izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 13. bölüm ile final yapacak. Dizinin erken finali izleyenleri üzdü. Dün akşam 12. bölüm ile ekrana gelen dizide neler oldu ? Mustafa'nın vurulmasını Yaman'dan bilen Zeliş kendini affedemedi. Yaman'a kurduğu tuzak ise işlerin seyrini değiştirecek. İşte Kalbim Ege'de Kaldı son bölümde izleyemediğiniz detaylar..

KALBİM EGE'DE KALDI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Mustafa Vuruluyor. Herkes Perişan Oluyor.
Mustafa ile Zeliş arasındaki toz pembe aşk, acı gerçekle karşılaşır ve Mustafa, Zeliş’in Yaman’la nikah masasına oturduğu anlarda sırtından vurulur.
Sevdiği adamın yanında olamayan Zeliş’in gerçeği görebilmesi için bunca kötülük olmalı mıydı? Zeliş’ artık gerçekleri görebilecek mi? Peki Zeliş’in sevgisi, Mustafa’yı hayatta tutmaya yetecek mi?
Kalbim Ege’de Kaldı yeni bölümü ile Çarşamba akşamı saat 20.00’da Kanal D’de.

Silivri'de dehşet! Annesini ve bir yakınını öldürüp intihar ettiİstanbul Silivri’de bir kişi, annesini ve bir yakınını silahla ateş ederek öldürdükten sonra intihar etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet