Geri Dön

Kamp ve karavan fuarı devam ediyor

Camp & Caravan İstanbul Fuarı, 21 Şubat’ta CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Kamp ve karavan  fuarı devam ediyor

Pozitif Fuarcılık tarafından, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen fuar, 1 Mart’a kadar devam edecek. Bu yıl da CNR Avrasya Boat Show ile eş zamanlı gerçekleştirilen fuar, 100’ün üzerinde firma ve 200’ü aşkın markanın kamp alanları, kamp tekstil ürünleri, yaşam üniteleri ve set ekipmanlarına ilişkin yeni ürünlerine sahne oluyor.

Fuarda çekme karavan, motokaravan, aydınlatma ve yaşam üniteleri, güneş enerjisi panelleri, uydu sistemleri ve ısıtma - soğutma gereçleri tanıtılıyor. Birçok gezginin maceralarını paylaşacağı fuarda Yeni Başlayanlar İçin Kamp & Karavan, Çevre Kirliliği Oturumu, Minimalist Kampçılık Eğitimi, Çadır Kurma Yarışması gibi etkinlikler de düzenlenecek.

Gaziantep'te sosyal mesafeye uyulmuyorSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından Gaziantep'le ilgili açıklamalarda bulundu. Gaziantep'te vaka sayılarının arttığını belirten Koca, kente uyarıda bulundu ve koronavirüs tedbirlerine uyulmadığını belirtti. Polis ekipleri sosyal mesafe ve maske kuralına uymayanlara ceza kesti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber