Geri Dön

Kayıp olarak aranıyordu, korkunç gerçek ortaya çıktı! Arkadaşları yapmış...

Konya'da ailesi tarafından jandarmaya kayıp başvurusunda bulunulan işitme engelli gencin, alacak meselesi nedeniyle arkadaşları tarafından öldürülerek dere yatağına atıldığı ortaya çıktı.

Kayıp olarak aranıyordu, korkunç gerçek ortaya çıktı! Arkadaşları yapmış...

Selçuklu ilçesi Tepekent Mahallesi'nde işitme engelli Göksel Kızıltaş'ın (26) ailesi, dün gece eve gelmeyen oğullarının bulunması için jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu.

İhbar üzerine çalışma başlatan ekipler, kayıp gencin son olarak kendisi gibi işitme engelli olan arkadaşları M.A. (23) ve D.K. (26) ile görüldüğünü tespit etti.


Kayıp olarak aranıyordu, korkunç gerçek ortaya çıktı Arkadaşları yapmış...Gözaltına alınan iki şüpheli, sorgularında, alacak meselesi nedeniyle aralarında kavga çıktığını, Kızıltaş'ı bıçaklayarak cesedini Arastoras mevkisindeki dere yatağına attıklarını itiraf etti.

Jandarma ekiplerince geniş güvenlik önlemleri altında cesedin olduğu yere götürülen şüphelilere yer gösterme işlemi yaptırıldı.


Kayıp olarak aranıyordu, korkunç gerçek ortaya çıktı Arkadaşları yapmış...Kızıltaş'ın dere yatağında bulunan cansız bedeni, olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından morga kaldırıldı.

Gözaltına alınan iki şüphelinin, jandarmadaki işlemleri sürüyor.

33 askerin koronavirüs testi pozitif çıktı!Burdur'da, 58'inci Piyade Alayı'nda Covid-19 testleri pozitif çıkan 33 askerin tedaviye alındığı, temaslı oldukları 221 askerin de öğrenci yurdunda karantinaya alındığı açıklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber