Geri Dön
GündemKayıp olarak aranıyordu, korkunç gerçek ortaya çıktı! Arkadaşları yapmış...

Kayıp olarak aranıyordu, korkunç gerçek ortaya çıktı! Arkadaşları yapmış...

Konya'da ailesi tarafından jandarmaya kayıp başvurusunda bulunulan işitme engelli gencin, alacak meselesi nedeniyle arkadaşları tarafından öldürülerek dere yatağına atıldığı ortaya çıktı.

Kayıp olarak aranıyordu, korkunç gerçek ortaya çıktı! Arkadaşları yapmış...

Selçuklu ilçesi Tepekent Mahallesi'nde işitme engelli Göksel Kızıltaş'ın (26) ailesi, dün gece eve gelmeyen oğullarının bulunması için jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu.

İhbar üzerine çalışma başlatan ekipler, kayıp gencin son olarak kendisi gibi işitme engelli olan arkadaşları M.A. (23) ve D.K. (26) ile görüldüğünü tespit etti.


Kayıp olarak aranıyordu, korkunç gerçek ortaya çıktı Arkadaşları yapmış...Gözaltına alınan iki şüpheli, sorgularında, alacak meselesi nedeniyle aralarında kavga çıktığını, Kızıltaş'ı bıçaklayarak cesedini Arastoras mevkisindeki dere yatağına attıklarını itiraf etti.

Jandarma ekiplerince geniş güvenlik önlemleri altında cesedin olduğu yere götürülen şüphelilere yer gösterme işlemi yaptırıldı.


Kayıp olarak aranıyordu, korkunç gerçek ortaya çıktı Arkadaşları yapmış...Kızıltaş'ın dere yatağında bulunan cansız bedeni, olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından morga kaldırıldı.

Gözaltına alınan iki şüphelinin, jandarmadaki işlemleri sürüyor.

Dehşet saçtı şoke eden savunma! 'Benim başıma bunları büyü olduğunu söyleyen hoca açtı'İstanbul Esenler’de boşanmak isteyen 35 yıllık eşi ile kayınvalidesini ve eşinin yengesini vurarak yaralayan Süleyman Kiraz, 80 yıl hapis cezası istemiyle yargılandığı davada kendisini, "Benim başıma bunları bizde büyü olduğunu söyleyen hoca açtı" diyerek savundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet