Selçuk

Selçuk

Son dakika Selçuk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Selçuk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Selçuk haber sayfamızda...

Selçuk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 39.896 selçuk haberi bulunmuştur.
Muslera 'hayatının golünü' böyle yedi! Banka ulaşamadı, Seçil Erzan ulaştı
Muslera 'hayatının golünü' böyle yedi! Banka ulaşamadı, Seçil Erzan ulaştıAralarında Arda Turan, Fernando Muslera, Emre Belözoğlu ve iş insanlarının da olduğu 18 kişiyi yaklaşık 25 milyon dolar ile 7 milyon 384 bin lira dolandırdığı iddia edilen banka müdürü Seçil Erzan davasında her gün yeni bir detay ortaya çıkmaya devam ediyor. Galatasaray’ın tecrübeli kalecisi Fernando Muslera’nın Seçil Erzan’dan önce banka tarafından sık sık ‘Yatırım’ amaçlı arandığı kabul etmeyince Seçil Erzan tarafından, ‘Yüksek getirili fon’ vaadiyle kandırıldığı ortaya çıktı.
30.11.2023Gündem
Seçil Erzan'dan sevgili iddialarına yanıt: Asla söylemedim!
Seçil Erzan'dan sevgili iddialarına yanıt: Asla söylemedim!Dolandırıcılıkla suçlanan banka müdürü Seçil Erzan’la ilgili iş insanı Atilla Baltaş'ın Avukatı Ümit Karadağ dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Sevgili iddialarını Erzan'a sorduklarını söyleyen Baltaş, yaşanan süreçle ilgili 'Seçil Erzan'ın ne diyeceği, kimin fazla para aldığı önemli. Tefecilik iddiasında bulunduğu kişilerin gerçekten tefeci olup olmadıklarının araştırılması anlamında önemli.' dedi.
30.11.2023Gündem
Şükran Özer Doruk hayatını kaybetti!
Şükran Özer Doruk hayatını kaybetti!Onur Akay, Türk sanat müziğinin efsane seslerinden Şükran Özer Doruk’un 91 yaşında hayatını kaybettiğini duyurdu. Akay, “Bayan kahkaha Güzide Kasacı’nın ölüm haberinin üzüntüsünü yaşarken, bir acı haber daha geldi" açıklamasını yaptı.
30.11.2023Cadde
Seçil Erzan’ın odasına gelen isimlerin fotoğraflarına ulaşıldı
Seçil Erzan’ın odasına gelen isimlerin fotoğraflarına ulaşıldıGündeme oturan vurgunu ile ilgili yürütülen soruşturma devam ederken, Seçil Erzan’ın odasında gelen isimlerin banka içindeki fotoğraflarına ulaşıldı.
30.11.2023Haberler
Fatih Terim'in yardımcısıyla ilgili şok iddia! Para trafiğinde Erkasap bağlantısı
Fatih Terim'in yardımcısıyla ilgili şok iddia! Para trafiğinde Erkasap bağlantısıFon dolandırıcılığında Fatih Terim’in yardımcısı Müfit Erkasap’ın eşi olan Nur Erkasap’ın, Seçil Erzan’la sıkı para ilişkisi içerisinde olduğu iddia ediliyor.
30.11.2023Gündem
Büyük vurgunda yeni detaylar! Seçil Erzan annesi ile bir gece daha geçirmek için teslim olmadı
Büyük vurgunda yeni detaylar! Seçil Erzan annesi ile bir gece daha geçirmek için teslim olmadıYüksek kar getirili özel ve güvenilir "Fatih Terim fonu" vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan’ın davasında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.
29.11.2023Gündem
Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu vurgun! Arda Turan'dan ilk açıklama
Son dakika... Türkiye'nin konuştuğu vurgun! Arda Turan'dan ilk açıklamaSeçil Erzan’ın fon vaadiyle aralarında futbolcuların da olduğu çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddiasıyla ilgili süren soruşturmaya ilişkin Arda Turan'dan bir açıklama geldi.
29.11.2023Gündem
'Bayan Kahkaha' Güzide Kasacı hayatını kaybetti
'Bayan Kahkaha' Güzide Kasacı hayatını kaybettiTürk Sanat Müziği'nin duayen isimlerinden, nam-ı diğer 'Bayan Kahkaha' Güzide Kasacı, 94 yaşında hayatını kaybetti. Güzide Kasacı'nın kızı Canan Alhas, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.
30.11.2023Cadde
Seçil Erzan davasında yeni mağdur: 'Para kazanmak eskisi gibi değil, kolaylaştı' dedi
Seçil Erzan davasında yeni mağdur: 'Para kazanmak eskisi gibi değil, kolaylaştı' dediYüksek kar getirili fon dolandırıcılığı davasında bir mağdur daha ortaya çıktı. İş adamı olduğunu ve dolandırıldığını belirten Mert Zeydanlı, ‘’Ben paramı yoldan geçen bir şahsa kaptırmadım. Seçil Erzan’a, Fatih Terim adına kurulmuş minimum 25 milyon dolar tutarlı olması gereken özel fon olduğu için ve Erzan’a bankanın şube müdiresi olduğu için güvendim’’ dedi. Mahkeme, dosyanın Seçil Erzan’ın davasıyla birleştirilmesine hükmetti, böylece davada müşteki sayısı 19’a yükseldi.
29.11.2023Haberler
Metin Tekin: 'Sadakatsiz' Selçuk’un babası olduk!
Metin Tekin: 'Sadakatsiz' Selçuk’un babası olduk!Beşiktaş forması altında 15 yıl top koşturan eski milli futbolcu Metin Tekin, eski eşi Şevval Sam ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Tarık (Taro) Emir Tekin'in kendi şöhretini geçtiğini söyledi.
29.11.2023Cadde
‘Fon’u patlatan fitil böyle ateşlendi! İşte Türkiye’nin konuştuğu vurgunun görüntüleri...
‘Fon’u patlatan fitil böyle ateşlendi! İşte Türkiye’nin konuştuğu vurgunun görüntüleri...Milliyet, yüksek kazançlı fon vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddiasıyla tutuklanan Seçil Erzan’ın Denizbank Levent Şubesi’ndeki odasının girişine ait görüntülere ulaştı. Kamera kayıtlarında Şube Müdürü Seçil Erzan, futbolcular Selçuk İnan ve Emre Belözoğlu, Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı, iş insanı Atilla Baltaş gibi isimler yer alıyor.
29.11.2023Gündem
Kapıdan giren çarpıldı! Milliyet Türkiye’nin konuştuğu vurgunun görüntülerine ulaştı...
Kapıdan giren çarpıldı! Milliyet Türkiye’nin konuştuğu vurgunun görüntülerine ulaştı...Milliyet, yüksek kazançlı fon vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddiasıyla tutuklanan Seçil Erzan’ın Denizbank Levent Şubesi’ndeki odasının girişine ait görüntülere ulaştı. Kamera kayıtlarında Şube Müdürü Seçil Erzan, futbolcular Selçuk İnan ve Emre Belözoğlu, Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı, iş insanı Atilla Baltaş gibi isimler yer alıyor.
29.11.2023Gündem
Kapıdan giren çarpıldı! Milliyet vurgunun görüntülerine ulaştı
Kapıdan giren çarpıldı! Milliyet vurgunun görüntülerine ulaştıMilliyet, yüksek kazançlı fon vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddiasıyla tutuklanan Seçil Erzan’ın Denizbank Levent Şubesi’ndeki odasının girişine ait görüntülere ulaştı. Kamera kayıtlarında Şube Müdürü Seçil Erzan, futbolcular Selçuk İnan ve Emre Belözoğlu, Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı, iş insanı Atilla Baltaş gibi isimler yer alıyor.
29.11.2023Haberler
Bayraktar TB3'ten bir adım daha! Selçuk Bayraktar paylaştı
Bayraktar TB3'ten bir adım daha! Selçuk Bayraktar paylaştıBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 9. uçuş testini de başarıyla tamamladığını sosyal medya hesabından duyurdu. Bayraktar, merakla beklenen TB3'ün bir de videosunu paylaştı. İşte o kareler...
28.11.2023Gündem
Bakan Yerlikaya Maldivler Cumhurbaşkanı ile görüştü
Bakan Yerlikaya Maldivler Cumhurbaşkanı ile görüştüİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Maldivler Cumhurbaşkanı Mohammed Muizzu ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede, iki ülke arasındaki güvenlik konularındaki iş birliği ele alındı.
28.11.2023Gündem
Düğün Dernek filmi konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi?
Düğün Dernek filmi konusu nedir, oyuncuları kimler ve nerede çekildi?Düğün Dernek filmi konusu ve oyuncu kadrosu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu akşam televizyon ekranlarında izleyici ile buluşacak olan filmin başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir gibi isimler paylaşıyor. Selçuk Aydemir tarafından kaleme alınıp beyaz perdeye aktarılan Düğün Dernek filmi konusu nedir? Düğün Dernek oyuncuları kimler? İşte Düğün Dernek filmi konusu ve oyuncu kadrosu...
28.11.2023Bilgi Rehberi
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3 bir testi daha tamamladı
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3 bir testi daha tamamladıBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 9. uçuş testini de başarıyla tamamladığını duyurdu.
28.11.2023Gündem
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3'ten bir testi daha tamamladı
Selçuk Bayraktar paylaştı! Bayraktar TB3'ten bir testi daha tamamladıBaykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Bayraktar TB3'ün 9. uçuş testini de başarıyla tamamladığını duyurdu.
28.11.2023Haberler
Kasımpaşa'da yeniden Sami Uğurlu dönemi!
Kasımpaşa'da yeniden Sami Uğurlu dönemi!Kasımpaşa'da son 3 maçta sahadan mağlubiyetle ayrılan Kemal Özdeş’in yerine gelen isim Sami Uğurlu oldu.
28.11.2023Kasımpaşa
Milyon dolarlık fon vurgununda flaş gelişme: Bankadan açıklama geldi
Milyon dolarlık fon vurgununda flaş gelişme: Bankadan açıklama geldiİstanbul'da banka müdürü Seçil Erzan ile birlikte 6 sanığın, aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu 18 kişinin dolandırılması iddiasıyla ilgili Denizbank Genel Müdürlüğü'nden açıklama yapıldı.
28.11.2023Haberler
Gündemdeki iddia: Fatih Terim Fonu! 'Seçil Hanım bizi özellikle tembihledi'
Gündemdeki iddia: Fatih Terim Fonu! 'Seçil Hanım bizi özellikle tembihledi'Yüksek kâr getirili özel ve güvenilir fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan’ın davasında yeni detaylar ortaya çıkıyor.
28.11.2023Gündem
Milyon dolarlık fon vurgununda flaş gelişme: Denizbank'tan açıklama geldi
Milyon dolarlık fon vurgununda flaş gelişme: Denizbank'tan açıklama geldiİstanbul'da banka müdürü Seçil Erzan ile birlikte 6 sanığın, aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu 18 kişinin dolandırılması iddiasıyla ilgili Denizbank Genel Müdürlüğü'nden açıklama yapıldı.
28.11.2023Ekonomi
Büyük vurgunda yeni detaylar... Seçil Erzan'ın evine gitti, böyle teselli etti: Olan oldu
Büyük vurgunda yeni detaylar... Seçil Erzan'ın evine gitti, böyle teselli etti: Olan olduYüksek kâr getirili özel ve güvenilir fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan’ın davasında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.
28.11.2023Gündem
Semih Kaya'yı adım adım takip! Fon vurgununda GPS'li çantanın sırrı
Semih Kaya'yı adım adım takip! Fon vurgununda GPS'li çantanın sırrıSpor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera, Semih Kaya ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu 18 mağdurlu davanın iddianamesinde şok detaylar yer aldı.
28.11.2023Haberler
Semih Kaya'yı adım adım takip! Fon vurgununda GPS'li çantanın sırrı
Semih Kaya'yı adım adım takip! Fon vurgununda GPS'li çantanın sırrıSpor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera, Semih Kaya ve Selçuk İnan'ın da bulunduğu 18 mağdurlu davanın iddianamesinde şok detaylar yer aldı.
28.11.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Selçuk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.