Geri Dön
GündemKÇÖ yattı mı? Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman yatıyor?

KÇÖ yattı mı? Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman yatıyor?

Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman yatacak? Koronavirüs salgını sürecinde sağlanan Kısa Çalışma Ödeneği desteğine başvurun iş yerleri için ödenek uzatıldı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yatırılan KÇÖ ödeme tarihleri nedir? İşte Kısa Çalışma Ödeneği için verilen son tarih.

KÇÖ yattı mı? Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman yatıyor?

Kısa Çalışma Ödeneği yattı mı, ne zaman yatıyor? KÇÖ için tarih belli oldu. Banka hesaplarına yatırılan, IBAN olmayan kişiler için ise PTT üzerinden yapılan Kısa Çalışma Ödeneği ödemeleri 4 Haziran Cuma günü hesaplara yatacak.

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ UZATILDI MI? NE ZAMAN BİTİYOR?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kısa Çalışma Ödeneği için müjdeli haber geçtiğimiz haftalarda gelmişti. Erdoğan açıklamasında... "Tüm sektörler için geçerli olmak üzere nisan, mayıs, haziranı kapsayacak şekilde kısa çalışma ödeneği uygulamasına devam etme kararı aldık." dedi. Kısa Çalışma Ödeneği için son tarih 31 Haziran 2021. Karar 1 Nisan itibariyle yürürlüğe girmişti.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Dikkat! Uzmanlar açıkladı: "Gizlilik sözleşmesi" tuzağına düşmeyinDijitalleşmenin iyiden iyiye hızlandığı günümüzde, kişisel verilerin korunması da bir o kadar zorlaşıyor. Öyle ki telefonlara indirilen birçok uygulamada yer alan kullanıcı sözleşmesini kabul etmek bile kişisel bilgilerin elde edilmesine olanak sağlıyor. Ancak uzmanlar, sözleşme ile bile olsa kişisel verilerin izinsiz paylaşılmasının suç olduğuna dikkat çekiyor.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler