Geri Dön

Son dakika haberi: Koronavirüs tablosu 11 Ocak açıklandı! Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı kaç oldu, koronavirüs tablosu son durum nedir?

Koronavirüs tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından günlük olarak yayımlanıyor. Vaka sayısı, ölü sayısı, ağır hasta ve iyileşen hasta sayılarına dair detayları kovid-19 tablosunda vatandaşın erişimine sunuluyor. Peki, korona tablosunda son durum nedir, vaka oranları azaldı mı? Açıklanan koronavirüs tablosunda vaka oranlarında düne göre ufak bir artış yaşanırken vefat eden sayısı da azalmaya devam ediyor.

Son dakika haberi: Koronavirüs tablosu 11 Ocak açıklandı! Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı kaç oldu, koronavirüs tablosu son durum nedir?

Günlük koronavirüs ölü sayısı kaç oldu? Fahrettin Koca, koronavirüs tablosunun yayımlanmasının ardından detayları paylaşmaya devam ediyor. Koronavirüs pandemisi nedeniyle çeşitli kısıtlamalar, yasaklar uygulanmaya başlamıştı. Getirilen kısıtlamalarla birlikte günlük covid-19 tablosunda belirgin bir düşüş yaşanmaya başladı. İşte, 11 Ocak Pazartesi koronavirüs tablosu...

11 OCAK KORONAVİRÜS TABLOSU YAYIMLANDI

Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı kritik tablo ile birçok detay hakkında bilgi edinmek mümkün. 11 Ocak Pazartesi günlük koronavirüs tablosuna göre 10.220 yeni vaka tespit edildi ve 174 kişi de hayatını kaybetti.

Son dakika haberi: Koronavirüs tablosu 11 Ocak açıklandı Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı kaç oldu, koronavirüs tablosu son durum nedir

KORONA TABLOSU 10 OCAK 

Son koronavirüs tablosuna göre 24 saatte 162.786 test yapıldı, 9.138 vaka sayısı tespit edildi, 1.017 hasta sayısına ulaşıldı, 8.103 hasta iyileşti. 176 kişi korona nedeniyle hayatını kaybetti.

Suriye'nin kuzeyine balistik füze saldırısı! Ölü ve yaralılar var...Suriye'nin kuzeyindeki Cerablus ve Bab ilçelerinde iki ayrı noktaya düzenlenen balistik füze saldırısında ilk belirlemelere göre 1 sivil öldü, 18 sivil yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet