Geri Dön

Son dakika! 28 Eylül koronavirüs vaka ve ölü sayısı açıklandı

Koronavirüs'te dün uzun bir aranın ardından vaka sayıları 1500'ün altına indi. Bu tablo halkı sevindirirken şimdi 28 Eylül koronavirüs tablosu merak ediliyor. Peki, 28 Eylül Koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu?

Son dakika! 28 Eylül koronavirüs vaka ve ölü sayısı açıklandı

Koronavirüs vaka sayısı ve ölü sayısı günbegün takip ediliyor. Dün sevindirici bir gelişme yaşandı ve uzun bir aranın ardından vaka sayıları 1500'lerin altında 1.467 olarak duyuruldu. Şİmdi gözler yeni günde... Peki, bugün koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu?

28 EYLÜL KORONAVİRÜS VAKA SAYISI AÇIKLANDI MI?

Bugünkü koronavirüs vaka ve ölü sayısı açıklandı.28 Eylül koronavirüs vaka sayısı bin 412 olurken vefat sayısı 65 oldu.

Son dakika 28 Eylül koronavirüs vaka ve ölü sayısı açıklandı

27 EYLÜL KORONAVİRÜS VAKA SAYISI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dünkü koronavirüs tablosunu açıkladı. Vaka sayısının 1.467 olduğunu belirten Bakan Koca, 68 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Bakan Koca’nın paylaştığı verilere göre, toplamda 10.037.700 test yapıldı. Toplam vaka sayısının 314.433 olduğu ifade edilirken toplam hayatını kaybeden kişi sayısının da 7.997 olduğu kaydedildi.

Bakan Koca, sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Uzun bir aradan sonra ağır hasta sayımız azaldı. Bugün 1.583 ağır hastamız var. Zatürre oranı da düşmeye devam ediyor. Yeni hasta sayısı azalma eğiliminde. Tedbirlerin netice verdiği tartışmasız bir gerçek. Birlikte tedbirlere uyarak virüsü yenelim.

 

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kariye Camisi'nde incelemede bulunduDiyanet İşleri Başkanlığına devredilerek 72 yıl sonra yeniden ibadete açılmasına karar verilen Fatih ilçesindeki camiye gelen Vali Yerlikaya, yapılan hazırlıklarla ilgili bilgi aldı, camiyi inceledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber