Geri Dön

Koronavirüs test sonucu kaç günde çıkıyor, nasıl öğrenilir? e-Nabız Covid-19 test sonucu öğrenme ekranı!

Koronavirüs test sonuçları e-Nabız uygulamasından öğrenilebiliyor. Koronavirüs testi yaptıranlar sonuçların kaç günde çıkacağı ve sonuç öğrenme ekranı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki koronavirüs test sonucu kaç günde çıkar? Covid-19 test sonucu sorgulama ekranı...

Koronavirüs test sonucu kaç günde çıkıyor, nasıl öğrenilir? e-Nabız Covid-19 test sonucu öğrenme ekranı!

Koronavirüs salgının dünyanın gündeminde bulunuyor. Koronavirüs belirtileri gösterenler test yaptırdıktan sonra sonuçların nasıl öğrenileceği ile ilgili ayrıntıları merak ediyorlar. Koronavirüs test sonuçları e-Nabız uygulamasında açıklanıyor. Peki covid-19 test sonuçları kaç günde çıkar? İşte e-Nabız koronavirüs testi sonucu öğrenme ekranı...

KORONA VİRÜS TEST SONUCU KAÇ GÜNDE ÇIKAR?

Sağlık Bakanlığı tarafından uygulaması yapılan koronavirüs test sonuçları 1-3 gün içerisinde e nabız sistemi üzerinde yer alıyor.

KORONAVİRÜS TESTİ SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?

Koronavirüs testi sonucu e-Nabız üzerinde açıklanıyor.

e-Nabız sistemine E-Devlet üzerinden E-Devlet şifresi, E-İmza veya Mobil İmzanızı kullanarak T.C. numaranız ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

E-Devlet şifreniz yoksa Sağlık Bakanlığına kayıtlı Aile Hekiminize cep telefonu numaranızın kaydını yaptırarak, telefonunuza gelecek kısa mesaj ile size iletilen tek kullanımlık erişim kodunu kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

e-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra e-Nabız sisteminde Covit 19 Test Sonuçlarını tıklamanız gerekiyor.

E NABIZ KORONAVİRÜS TEST SONUCU SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Tamir için bırakıldı, içinden altınlar çıktıErzincan'da döşemecilik yapan Murat Soylu (40), tamir için getirilen koltukta, döşemelerin arasında 10 bin TL değerinde altın buldu. Altınları sahibine teslim eden Soylu, insanların unutkanlığı nedeniyle bu gibi durumlarla karşılaştıklarını belirterek; "Sorumlu davranmamız gerekiyor, insani olarak yapmamız gereken bir şey ve bize ait olmadığı için sahibine teslim ediyoruz" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet