Geri Dön

12 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı! Koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu?

Koronavirüs vaka sayısı dünyada ve Türkiye'de artmaya devam ediyor. Her akşam olduğu gibi Türkiye'deki koronavirüs tablosu vatandaşlar tarafından araştırılırken sıklıkla Koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? sorusu yöneltiliyor.

12 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı! Koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu?

Dünya koronavirüs illetiyle savaşmaya devam ederken her akşam olduğu gibi Türkiye'deki koronavirüs son tablosu merak ediliyor. Peki, 12 Ekim koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu?

12 EKİM KORONAVİRÜS TABLOSU

12 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı. Bugünkü hasta sayısı 1614 olurken 58 kişi vefat etti.

12 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı Koronavirüs vaka ve ölü sayısı kaç oldu

11 EKİM KORONAVİRÜS HASTA VE ÖLÜ SAYISI

Sağlık Bakanlığı, 11 Ekim Türkiye Günlük Korona Tablosu'nu paylaştı. Tabloya göre, son 24 saatte 109 bin 301 Kovid-19 testi yapıldı, 1502 kişiye hastalık tanısı konuldu.

KOCA'DAN TEDBİR MESAJI

Bakan Koca Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Bugün 1.502 yeni hasta tespit edildi. Toplam ağır hasta sayımız bugün 1.411. Hastaların şifa bulması için kendisi hastalanmayı göze alan, uykusuz kalan sağlık çalışanlarımıza destek olmak istiyorsak tedbirlere uyalım. Birlikte başaracağız, güvenin" dedi.

Ada seferlerine fırtına engeliÇanakkale’de, olumsuz hava koşulları nedeniyle Gökçeada ve Bozcaada’ya yapılan bazı feribot seferleri iptal edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber