Geri Dön

"Kim derdi ki... " mesajıyla paylaştı... O da koronavirüse yakalandı

Koronavirüs salgını nedeniyle 1 Nisan'da hayatını kaybeden ilk sağlık çalışanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun oğlu Onur Taşçıoğlu, dün sosyal medya hesabından yayınladığı duygusal mesajla koronavirüse yakalandığını duyurdu.

"Kim derdi ki... " mesajıyla paylaştı... O da koronavirüse yakalandı

Türkiye'de salgınla mücadelenin kilit isimlerinden biri olan ve koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun oğlu da virüse yakalandı.

Türkiye'deki ilk koronavirüs vakasına teşhis koyan ve tedavi uygulayan doktor olarak bilinen Cemil Taşçıoğlu'nun oğlu Onur Taşçıoğlu, virüse yakalandığını açıkladı. Tedavi gördüğünü Twitter hesabı üzerinden duyuran Onur Taşçıoğlu, "Kim derdi ki günün birinde Çin'den babam için benim de getirilmesinde uğraşta bulunduğum ilacı ben de aynı hastalıktan dolayı kullanacağım" ifadelerini kullandı.

Kim derdi ki...  mesajıyla paylaştı... O da koronavirüse yakalandı

ADI YAŞIYOR

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun ismi, Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde ölümsüzleştirilmişti. Başkan Recep Tayyip Erdoğan açılışı yapılan Okmeydanı Eğitim ve Araştırma hastanesine koronavirüsle mücadele sırasında hayatını kaybeden Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun adının vermişti. Onur Taşçıoğlu da hastaneyi ziyaret ederek babasının anısına yapılan köşeyi paylaşmıştı.

 

Teslim olan kadın terörist örgütteki tacizleri anlattıŞırnak'ta bölücü terör örgütü PKK'dan kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan kadın terörist, ifadesinde, örgütün kamplarında yaşanan taciz, tecavüz ve şiddet olaylarını anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet