Geri Dön

KPSS tercih kılavuzu yayımlandı mı? KPSS-2020/2 tercihleri ne zaman başlıyor?

KPSS Lisans, Önlisans, Ortaöğretim sınavları sona erdi ve sınav sonuçları da açıklandı. Şimdi yüz binlerce kişinin gözü kulağı KPSS-2020/2 tercihlerine çevrilmiş durumda... Puanlarına göre tercih yapacak olan adaylar KPSS-2020/2 tercihleri ne zaman başlıyor? KPSS tercih kılavuzu yayımlandı mı? sorusunu ısrarla yöneltiyorlar.

KPSS tercih kılavuzu yayımlandı mı? KPSS-2020/2 tercihleri ne zaman başlıyor?

KPSS'de Ortaöğretm sınav sonuçları da belli oldu. Bu gelişmeyle birlikte yüzbinlerin yönü "KPSS-2020/2: Bazı Kurum ve Kuruluşların Kadro ve Pozisyonlarına 2. Yerleştirme" tercihlerine çevrildi. Memur olma hayali kuranlar bugünlerde KPSS-2020/2 tercihleri ne zaman başlıyor? KPSS tercih kılavuzu yayımlandı mı? sorularını yoğun bir şekilde yöneltiyorlar.

KPSS-2020/2 TERCİHLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

KPSS-2020/2 tercih kılavuzu henüz yayımlanmış değil. Tercih başvuruları ise 30 Aralık 2020 günü başlayacak ve 7 Ocak 2021'de sona erecek. Kulabuzun da 30 Aralık'ta ÖSYM tarafından yayımlanması bekleniyor. 

Fedakar anne! Mezarlıkta çiçek satıp kızını Oxford Üniversitesi’nde okutuyorHatay’da 15 yıldır mezarlıkta çiçek satarak, evinin geçimini sağlayan iki çocuk annesi Gülseren Bozkurt (57), kazandığı parayla hem ev ekonomisine katkı sağlıyor hem de iki çocuğunu üniversitede okutuyor. Çiçek satarak kazandığı paranın büyük bir bölümünü çocukları için harcayan anne, kızını İngiltere’nin Oxford Üniversitesi’nde okutuyor. Fedakar anne, ''Sağlıklı sıhhatli olduktan sonra, çalışmak en güzel şeydir'' diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet