Geri Dön
GündemKPSS tercihleri ne zaman (lisans) ve nasıl yapılacak 2021? ÖSYM KPSS tercih kılavuzunu yayımladı mı?

KPSS tercihleri ne zaman (lisans) ve nasıl yapılacak 2021? ÖSYM KPSS tercih kılavuzunu yayımladı mı?

KPSS lisans tercihleri heyecanla bekleniyor. KPSS lisans sınav sonuçları 16 Eylül 2021 tarihinde açıklandı. KPSS sonuçlarının belli olmasından sonra adayları tercih süreci bekliyor. KPSS sonucunu öğrenen adaylar tercih kılavuzu ve tercih tarihlerini araştırıyorlar. Peki KPSS tercihleri ne zaman yapılacak, tercih kılavuzu yayımlandı mı?

KPSS tercihleri ne zaman (lisans) ve nasıl yapılacak 2021? ÖSYM KPSS tercih kılavuzunu yayımladı mı?

KPSS tercih kılavuzu araştırılan konular arasında bulunuyor. KPSS lisans sonuçları bugün açıklandı. Sonuçların açıklanmasıyla adaylar puanlarını öğrendiler. Şimdi ise gözler tercih sürecine çevrildi. Peki KPSS lisans tercihleri ne zaman başlayacak, tercih kılavuzu yayımlandı mı 2021?

KPSS TERCİHLERİ NE ZAMAN?

Eski Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, KPSS tercihlerinin yapılacağı tarih ile açıklama yapmıştı. Selçuk, 22-29 Aralık tarihleri arasında tercih yapabileceğini duyurmuştu.

KPSS TERCİH KILAVUZU YAYIMLANDI MI?

KPSS lisans tercih kılavuzu henüz yayımlanmadı. Konu ile ilgili son dakika gelişmeleri olduğu zaman detaylar haberde yer alacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Park yeri tartışmasından sonra sürücü, 1'i çocuk 2 kişiye çarptıAnkara'da, hastane otoparkında çıkan kavganın ardından sürücülerden biri otomobiliyle uzaklaşırken, olay yerinde bulunan 1'i çocuk 2 kişiye çarparak yaraladı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler