Geri Dön

KPSS önlisans sınavı saat kaçta, ne zaman, kaç dakika 2020? KPSS önlisans sınavı giriş belgesi alma ekranı...

KPSS önlisans sınavı 25 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. KPSS sınavına saatler kala adaylar sınav saati ve giriş belgesi ile ilgili detayları araştırmaya başladılar. Peki KPSS önlisans sınavı ne zaman 2020? İşte KPSS önlisans sınavı giriş belgesi alma ekranı...

KPSS önlisans sınavı saat kaçta, ne zaman, kaç dakika 2020? KPSS önlisans sınavı giriş belgesi alma ekranı...

KPSS önlisans sınavı adaylar tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. 2020 KPSS önlisans sınavı 25 Ekim tarihinde yapılacak. KPSS önlisans sınav giriş belgesine ais.ösym.gov.tr adresinde erişim sağlanabiliyor. Peki 2020 KPSS önlisans sınavı ne zaman yapılacak?

KPSS ÖNLİSANS SINAVI NE ZAMAN?

KPSS sınavı 25 Ekim tarihinde saat 10.15'te başlayacak. Adaylar saat 10.00'dan sonra sınavın yapılacağı bina ve salonlara alınmayacak. Sınav süresi 130 dakika.

KPSS ÖNLİSANS SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMA EKRANI

KPSS önlisans sınav giriş belgesi ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden erişim sağlanabilecek.

KPSS ÖNLİSANS SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

Polisle çatışmaya girip kaçan şahıs yakalandıKonya'da kendisini gözaltına almaya gelen polis ile girdiği çatışmada yara almadan yakalanan Hamza T. (23), adliyeye sevk edildi. Poliste 35 suçtan kaydı bulunan Hamza T.'nin salı günü sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği için polis tarafından durdurulmak istendiği ancak ekip otosuna ateş edip, kaçtığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet