Geri Dön

KPSS ortaöğretim geç başvuruları ne zaman 2020? KPSS ortaöğretim başvuru ücreti ne kadar?

KPSS ortaöğretim geç başvuruları adaylar tarafından bekleniyor. 15-30 Eylül tarihleri arasında KPSS ortaöğretimm başvuruları gerçekleştirildi. Başvuruyu kaçırılanlar ise geç başvuru tarihi ve ücreti ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki KPSS ortaöğretim geç başvuruları ne zaman ve başvuru ücreti ne kadar 2020?

KPSS ortaöğretim geç başvuruları ne zaman 2020? KPSS ortaöğretim başvuru ücreti ne kadar?

KPSS ortaöğretim geç başvuru tarihinin başlamasına kısa bir süre kaldı. KPSS ortaöğretim geç başvuru tarihi ve ücreti ile ilgili ayrıntılar KPSS Ortaöğretim başvuru kılavuzunda bulunuyor. Peki KPSS ortaöğretim geç başvuruları ne zaman 2020? İşte KPSS ortaöğretim başvuru ücreti ile ilgili ayrıntılar...

2020 KPSS ORTAÖĞRETİM GEÇ BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

8-9 Ekim tarihlerinde KPSS ortaöğretim geç başvuruları gerçekleştirilecek.

KPSS ORTAÖĞRETİM GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR ?

KPSS geç başvuru ücreti ise yüzde 50 artırımlı olarak ödeniyor. KPSS geç başvuru ücreti 120 TL oluyor. KPSS geç başvuru ücreti 8-9 Ekim 2020 tarihlerinde ödenecek.

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet