Geri Dön
GündemKPSS ortaöğretim ne zaman, sınav yerleri açıklandı mı? KPSS Önlisans sonuçları ne zaman açıklanacak, DHBT başvuru tarihleri hangi tarihte?

KPSS ortaöğretim ne zaman, sınav yerleri açıklandı mı? KPSS Önlisans sonuçları ne zaman açıklanacak, DHBT başvuru tarihleri hangi tarihte?

KPSS ortaçğretim, önlisans ve DHBT oturumları ile ilgili araştırmalar devam ediyor. KPSS ortaöğretim sınav yerleri sabırsızlıkla beklenirken, KPSS önlisans oturumunun sonuçları için büyük merak yaşanıyor. KPSS DHBT için de başvuru tarihleri öğrenilmek isteniyor. İşte ÖSYM'nin sınav takviminde yer alan KPSS bilgileri haberimizde...

KPSS ortaöğretim ne zaman, sınav yerleri açıklandı mı? KPSS Önlisans sonuçları ne zaman açıklanacak, DHBT başvuru tarihleri hangi tarihte?

2020 KPSS sınavlarına hazırlanan ve eğitimlerine göre sınavlara katılım sağlayan adayların araştırmaları hız kesmiyor. KPSS lisans sonuçları açıklandıktan sonra lisans sınavına katılan adaylar tercihte bulunmak için bekleyişte. KPSS ortaöğretim oturumuna katılacak adaylar ise sınav tarihi ve sınav yerleri için meraklanıyor. KPSS önlisans'a girenler ise sonuçları öğrenmek için geri sayıma başladı. İşte KPSS hakkında merak edilenler...

KPSS ORTAÖĞRETİM NE ZAMAN, SINAV YERLERİ AÇIKLANDI MI?

KPSs ortaöğretim sınavı 22 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak. KPSS ortaöğretim sınav yerleri henüz açıklanmadı. ÖSYM tarafından sınav giriş belgeleri yayımlandığında haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

KPSS ÖNLİSANS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

25 Ekim'de uygulanan KPSS önlisans sınavının sonuçları 26 Kasım 2020 tarihinde açıklanacak.

KPSS DHBT BAŞVURU TARİHLERİ 2020

KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) sınav başvuruları 6-16 Kasım 2020 tarihleri arasında alınacak.

Sınav ise 27 Aralık 2020'de uygulanacak, sonuçlar 27 Ocak 2021 tarihinde açıklanacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Asistan doktor Ertan İskender'i, güvenlik görevlilerinin gözü önünde bıçaklamışAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistan doktor Ertan İskender'in (30), hastası Bayram Nargüler tarafından bıçaklı saldırıya uğradığı anlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Delil olarak soruşturma dosyasına giren görüntülerde Nargüler'in, odada tartıştıktan sonra dışarı çıkan doktorun peşinden gittiği, yanındaki güvenlik görevlilerinin arasından koşarak da bıçakladığı anlar yer aldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler