Geri Dön

2020 KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman? Sınav giriş belgesi (sınav yerleri) açıklandı

ÖSYM beklenen tarihte KPSS Ortaöğretim sınav giriş belgelerini açıkladı. Saat 14.20'den itibaren binlerce kişi ÖSYM'nin resmi sitesine akın etti. Şimdi binlerce kişi sınav tarihini araştırıyor. İşte detaylar...

2020 KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman? Sınav giriş belgesi (sınav yerleri) açıklandı

KPSS ortaöğretim sınavı için geri sayım başladı. Bugün adaylar sınava girecekleri yerleri öğrenciler. Heyecan katbekat artarken sınav tarihi öğrenilmeye çalışıyor.

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAVI NE ZAMAN?

2020-KPSS Ortaöğretim Sınavı 22 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler.

2020 KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ÖSYM'DEN UYARI

ÖSYM'den yapılan açıklamada "22 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak olan 2020-KPSS Ortaöğretim Sınavı için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaklardır." denildi.

 

Cinsel ilişki tartışması kanlı bitti! 'Hayır' deyince...Bursa’da, İsmail I. (55) eğlenmek için çiftlik evine gittiği sevgilisi Zehra Y.'yi (43), cinsel ilişki teklifini kabul etmeyince çıkan tartışmanın ardından tabanca ile sağ ayağından vurdu. Yaralanan Zehra Y., yaşanan arbede sırasında alkolün de etkisinde olan sevgilisinin elinden aldığı tabanca ile İsmail I.'yı başından vurarak öldürdü. Hastanede tedaviye alınan Zehra Y.'nin polise verdiği ilk ifadesinde "Beni ilişkiye zorladı. 'Hayır' deyince silahıyla beni ayağımdan vurdu. Alkollü olmasından yararlandım silahını elinden alıp onu vurdum." dediği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet