Geri Dön

KPSS tercihleri ne zaman 2020? KPSS tercih tarihleri nedir?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, KPSS tercih tarihleri ile ilgili önemli bir açıklama gerçekleştirdi. Vatandaşlar ise KPSS tercih tarihleri ile ilgili ayrıntıları araştırmaya başladı. İşte 2020 KPSS tercih tarihleri...

KPSS tercihleri ne zaman 2020? KPSS tercih tarihleri nedir?

KPSS tercihleri ile ilgili ayrıntılar gündemde yer alıyor. Gelen son dakika haberine göre, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, KPSS tercih tarihini açıkladı. Tarihin belli olmasıyla birlikte tercih tarihleri araştırılmaya başlandı. Peki KPSS tercihleri ne zaman yapılacak 2020?

KPSS TERCİHLERİ NE ZAMAN 2020? BAKAN SELÇUK AÇIKLADI!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) tercihlerinin ilkinin 23 Temmuz-4 Ağustos, ikincisinin 30 Aralık-7 Ocak tarihlerinde yapılabileceğini bildirdi.

Selçuk, yaptığı yazılı açıklamada, KPSS merkezi yerleştirme takviminin güncellendiğini belirterek, tercih takvimiyle ilgili şu bilgileri verdi:

"KPSS-2020/1 için kurumların yerleştirme talepleri tamamlandı. Adaylar tercihlerini 23 Temmuz-4 Ağustos tarihlerinde yapabilecek. KPSS-2020/2 için kurumlar talepleri 1 Eylül'den başlayıp 13 Kasım'a kadar bildirebilecek. Adaylar ise tercih işlemlerini 30 Aralık 2020-7 Ocak 2021 tarihleri arasında gerçekleştirebilecek."

Elazığ'da cep telefonu hırsızlığı kameradaElazığ'da, dondurma satışı yapılan iş yerinden cep telefonu hırsızlığı güvenlik kamerasınca anbean kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber