Geri Dön

KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK başvuru sonuçları heyecanı...

Üniversite öğrencilerinin başvuruda bulunduğu KYK burs ve yurt işlemlerinin sonuçları için büyük heyecan ve merak yaşanıyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından alınan KYK başvurularının sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK burs - yurt sonuçları sorgulama ekranı e - devlet erişime açıldı mı? İşte 2020-2021 Eğitim yılı hakkında merak edilen KYK sonuçları ile ilgili son bilgiler...

KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK başvuru sonuçları heyecanı...

Üniversite hayatında devlet tarafından sağlanan burs olanağından yararlanmak isteyen öğrenciler, 28 Ekim - 8 Kasım 2020 tarihleri arasında KYK burs başvuru işlemlerini tamamladı. Ardından KYK sonuçları ne zaman açıklanacak arayışına geçenler, e-devlet üzerinden alınan başvuruların sonuç tarihi belirlendi mi öğrenmek istiyor.

KYK BURS - YURT SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI E-DEVLET ERİŞİME AÇILDI MI?

KYK burs ve yurt sonuçları e - devlette henüz erişime açılmadı.

2020 KYK BURS, YURT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KYK burs ve yurt sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz duyurulmadı. Konuya ilişkin resmi açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

Fedakar anne! Mezarlıkta çiçek satıp kızını Oxford Üniversitesi’nde okutuyorHatay’da 15 yıldır mezarlıkta çiçek satarak, evinin geçimini sağlayan iki çocuk annesi Gülseren Bozkurt (57), kazandığı parayla hem ev ekonomisine katkı sağlıyor hem de iki çocuğunu üniversitede okutuyor. Çiçek satarak kazandığı paranın büyük bir bölümünü çocukları için harcayan anne, kızını İngiltere’nin Oxford Üniversitesi’nde okutuyor. Fedakar anne, ''Sağlıklı sıhhatli olduktan sonra, çalışmak en güzel şeydir'' diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet