Geri Dön
GündemKYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK başvuru sonuçları heyecanı...

KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK başvuru sonuçları heyecanı...

Üniversite öğrencilerinin başvuruda bulunduğu KYK burs ve yurt işlemlerinin sonuçları için büyük heyecan ve merak yaşanıyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından alınan KYK başvurularının sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK burs - yurt sonuçları sorgulama ekranı e - devlet erişime açıldı mı? İşte 2020-2021 Eğitim yılı hakkında merak edilen KYK sonuçları ile ilgili son bilgiler...

KYK burs sonuçları açıklandı mı? KYK başvuru sonuçları heyecanı...

Üniversite hayatında devlet tarafından sağlanan burs olanağından yararlanmak isteyen öğrenciler, 28 Ekim - 8 Kasım 2020 tarihleri arasında KYK burs başvuru işlemlerini tamamladı. Ardından KYK sonuçları ne zaman açıklanacak arayışına geçenler, e-devlet üzerinden alınan başvuruların sonuç tarihi belirlendi mi öğrenmek istiyor.

KYK BURS - YURT SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI E-DEVLET ERİŞİME AÇILDI MI?

KYK burs ve yurt sonuçları e - devlette henüz erişime açılmadı.

2020 KYK BURS, YURT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KYK burs ve yurt sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz duyurulmadı. Konuya ilişkin resmi açıklama geldiğinde haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

Merkez Bankası'ndan piyasaya bir müdahale dahaTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) 2 günün ardından yeniden dövize müdahalede bulundu. TCMB'den yapılan açıklamada "Döviz kurlarında sağlıksız fiyat oluşumları nedeniyle piyasaya satım yönünde doğrudan müdahale edilmektedir." denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler