Geri Dön

KYK yurt sonuçları açıklandı mı? KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman?

KYK yurt başvuruları sona erdi. Adaylar an itibariyle artık gözlerini KYK yurt başvuruları sonuçlarına çevirdi. Peki KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak ve KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak?

KYK yurt sonuçları açıklandı mı? KYK burs ve kredi başvuruları ne zaman?

KYK yurt başvuruları 3 Eylül'de başlamıştı. Sona eren KYK yurt başvurularının sonuçları ne zaman açıklanacak? Peki binlerce üniversite adayını yakından ilgilendiren KYK burs başvuruları ne zaman başlayacak?

KYK YURT BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yurtkur üzerinden açıklanacak olan KYK yurt başvuru sonuçları için heyecan başladı. Fakat KYK yurt başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil. 2018 KYK yurt başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih belli olduğunda haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

KYK BURS BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

KYK burs ve kredi başvurularına ilişkin henüz net bir açıklama yapılmazken geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda KYK burs ve kredi başvurularının Kasım ayı sonu ve Aralık ayının ilk haftaları arasında alınması planlanıyor.

YURT BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ!

Rus sosyal medya fenomeni lüks aracını yaktıRusya’nın ünlü sosyal medya fenomenlerinden biri milyonluk lüks aracını sürekli arızalandığını öne sürerek boş bir arazide ateşe verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber