Geri Dön
GündemLevent Gültekin kimdir? Levent Gültekin nereli, kaç yaşında?

Levent Gültekin kimdir? Levent Gültekin nereli, kaç yaşında?

Gazeteci Levent Gültekin'in hayatı merak ediliyor. Ardahanlı Gültekin, ilk eğitimini memleketinde tamamladı ve ardından Anadolu Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi eğitimi gördü. Kullanıcılar, Levent Gültekin kaç yaşında, evli mi gibi sorulara da yanıt arıyor. İşte, Levent Gültekin biyografisi...

Levent Gültekin kimdir? Levent Gültekin nereli, kaç yaşında?

Levent Gültekin, yüksek lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Gazeteciliğe ise ilk olarak Yeni Şafak gazetesindeki çalışmalarıyla başlamış oldu. Ardından çeşitli yerlerde farklı pozisyonlarda çalıştı. Yazıları ile adından söz ettiren Levent Gültekin aslen nereli

LEVENT GÜLTEKİN KİMDİR?

Gültekin, 1972 yılında Ardahan'ın Göle ilçesinde dünyaya geldi. Üniversite yıllarına kadar eğitimini bu ilçede sürdürdü ve Anadolu Üniversitesi'nin Kamu Yönetimi Bölümü'nden lisans, Selçuk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Yeni Şafak gazetesinde çalışmaya başlamasıyla gazetecilik mesleğine adım atan Gültekin, yaklaşık beş yıl farklı görevler aldı ve bir süre Yeni Şafak'ın haber müdürü oldu. 2000 yılında Yeni Şafak'tan ayrılan Gültekin, Gerçek Hayat dergisini çıkartmaya başladı ve derginin genel yayın yönetmenliği görevini de üstlendi. İnternet haber sitelerinde Cenk Açık takma adıyla yazılar kaleme aldı. 2007 yılında Star Medya Grubu'nda İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, 2009'da TMSF idaresi altındaki Cine5'te yönetici olarak çalıştı. Diken İnternet gazetesinde köşe yazıları yazmakta ve Medyascope yorum ve haber platformunda Ruşen Çakır ile gündemi değerlendirmektedir.

LEVENT GÜLTEKİN KİTAPLARI

Şatafatlı Mağlubiyet (2015)
Onurlu Çıkış (2017)

TBMM Başkanı Şentop, AYM Başkanı Arslan'ı kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan'ı kabul etti. Şentop'un makamındaki kabul, basına kapalı gerçekleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet