Geri Dön

LGS ne zaman? Liselere Geçiş Sınavı ertelendi mi?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk CNN TÜRK'te önemli açıklamalrda bulundu. Eğitim sistemi ile ilgili konuşan Bakan Selçuk telafi eğitim düzenlemesiyle ilgili 'Yazın 2-3 ay boyunca ders eğitimi yapılacağı asla taşımıyor.' ifadelerini kullanırken LGS konusunu da açıklık getirdi. Bu açıklamalarım hemen ardından 'LGS ne zaman? Liselere Geçiş Sınavı ertelendi mi?' soruları sorulmaya başlandı.

LGS ne zaman? Liselere Geçiş Sınavı ertelendi mi?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk bugün CNN TÜRK'ün konuğu oldu. Eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan yaz tatili ve LGS konusuna da değindi. Bu açıklama ile birlikte "LGS ne zaman? Liselere Geçiş Sınavı ertelendi mi?" soruları sorulmaya başlandı.

LGS NE ZAMAN?

CNN Türk canlı yayınında önemli açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk "Başından beri söylediğimiz bu konu bir öznel bir konu değil. Bu bilimsel verilerle ortaya konulması gereken bir durum. Dünyayı da Türkiye'yi de izliyoruz. Biz sürekli toplantılar, istişareler yapıyoruz. LGS ile ilgili şu an bir tarih değişikliği yok." diye belirtti.

Tam 45 yaşında! Gözü gibi bakıyor... Hepsini reddetti!Manisalı iş kadını Deniz Alya Eryılmaz (34), eşi tarafından kendisine evlilik yıl dönümü hediyesi olarak satın alınan ve halk arasında 'Hacı Murat' olarak adlandırılan 1975 model Murat 124 marka otomobiliyle yakından ilgileniyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet