Geri Dön

LGS sınav sonuçları açıklandı mı? 2020 LGS sonuçları ne zaman açıklanacak, tercihler hangi tarihte?

LGS sınavı sonuçları öğrenciler ve veliler tarafından heyecanla bekleniyor. 20 Haziran tarihinde LGS sınavın gerçekleştirilmesinden sonra sorular ve cevap anahtarı yayımlandı. Öğrenciler cevap anahtarı ile doğru ve ve yanlışları hakkında bilgili sahibi oldular. Peki LGS sonuçları ne zaman açıklanacak 2020?

LGS sınav sonuçları açıklandı mı? 2020 LGS sonuçları ne zaman açıklanacak, tercihler hangi tarihte?

LGS sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayımladığı kılavuzda LGS sonuçlarının açıklanacağı tarih ile ilgili detay yer aldı. Öğrenciler sonuçların açıklanacağı ve tercihlerin yapılacağı tarihi araştırıyor. Peki 2020 LGS sonuçları ne zaman açıklanacak?

LGS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Merkezî Sınav sonuçları 16 Temmuz 2020 tarihinde https://www.meb.gov.tr internet adresinde ilan edilecektir.

2020 LGS TERCİHLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

LGS tercihlerin yapılacağı tarih ile ilgili henüz bir açıklama gerçekleştirilmedi. Konu ile ilgili açıklama geldiği zaman haberde yer alacak.

Konya'da doğal gaz patlamasıGelen bir son dakika haberine göre, Konya'da, bir iş yerinde doğal gaz patlaması meydana geldi, bölgeye çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi.Öte yandan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, "Şu anda ölü veya yaralı gözükmüyor" açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber