Geri Dön
GündemLGS tercih (yerleştirme) sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB'den duyuru...

LGS tercih (yerleştirme) sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB'den duyuru...

LGS'de yerleştirme süreci devam ediyor. Son olarak 9-13 Ağustos tarihlerinde boş kalan kontenjanlara, hiçbir yere yerleşemeyen öğrenciler için İl/İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonlarınca başvuru alındı. Şimdi gözler sonuçlara çevrildi.

LGS tercih (yerleştirme) sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB'den duyuru...

2021 LGS'de yerleştirme süreci devam ediyor. 2. tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından 9-13 Ağustos tarihlerinde boş kalan kontenjanlara, hiçbir yere yerleşemeyen öğrenciler için İl/İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonlarınca başvuru alındı. Şimdi komisyonun kararı beklenirken "LGS tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?" sorusu yöneltiliyor.

LGS YERLEŞTİRME SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

20 Ağustos tarihinde 2021 – İl/İlçe Öğrenci Yerleştirme ve Nakil Komisyonları yerleştirmeleri tamamlanacak ve sonuçlar belli olacak.

YATILILIK BAŞVURULARI NE ZAMAN?

23-27 Ağustos 2021 – Yatılılık Başvurularının Okul ve Kurumlarca Alınması

31 Ağustos 2021 – Yatılılık Yerleştirme Sonuçlarının İlanı ve e-Pansiyon Üzerinden Kayıtların Sisteme İşlenmesi

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

06 Eylül 2021 – 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılışı

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
"Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" Servet hayali yalnız bıraktıIsparta'da, yaklaşık 3 yıl önce, 'Seni 45 milyon liralık servete ortak edeceğiz' diyen dolandırıcılara 89 bin 925 lira kaptırınca 50 yıllık eşi Dudu Duvar'ın (65) küsüp 3 yıldır konuşmadığı Mehmet Duvar (71), iki hafta önce de 'Sizi dolandıranların izini sürüyoruz' yalanına inanıp krediyle çektiği 15 bin lirayı da dolandırıcılara gönderdi. 3 yıldır aynı binanın ayrı katlarında yaşayan Duvar çiftinin 4 çocuğu da tedbiren, babalarının 3'üncü kez kandırılmaması için cep telefonu ile otomobilinin anahtarını aldı. Mehmet Duvar, yaptığı açıklamada, yaşadığı şoktan hala kurtulamadığını, ikinci defa dolandırıldığını için üzgün olduğunu anlattı. Duvar, "Efsunlanmış gibi ne dedilerse yaptım" diye konuştu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler