Geri Dön

Marketler ve bakkallar bugün açık mı? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour bugün açık mı?

LGS ve YKS sınavlarının gerçekleştirileceği üç ayrı gün için 81 ilde sınırlı süre ile sokağa çıkma yasağı uygulaması kararı resmen alındı. 20 Haziran (Bugün) gerçekleştirilecek olan LGS sınavı öncesinde 09:00 - 15:00 saatleri arasında 81 ilin tamamında sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Marketlerde ihtiyacı olan vatandaşlar ise marketler bugün açık mı sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki Marketler bugün açık olacak mı? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour saat kaçta açılacak/kapanacak?

Marketler ve bakkallar bugün açık mı? BİM, A101, ŞOK, Migros, Carrefour bugün açık mı?

Marketler ve bakkallar yarın açık olacak mı sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. 20 Haziran (yarın) gerçekleştirilecek olan LGS sınavı nedeniyle 81 ilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle vatandaşlar market ve bakkallar açık olacak mı sorusuna şimdiden yanıt aramaya başladı. Peki 20 Haziran A101, BİM, ŞOK, Migros, Carrefour açık mı? Marketler yarın açık mı?

MARKET VE BAKKALLAR YARIN AÇIK OLACAK MI?

Sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak gün ve saatlerde; ekmek üretiminin yapıldığı fırın ve/veya unlu mamul ruhsatlı iş yerleri ile bu iş yerlerinin sadece ekmek satan bayileri, market, bakkal, manav, kasap, kuruyemişçi ile tatlı üretiminin yapıldığı/satıldığı iş yerleri (vatandaşlarımız zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla (engelli vatandaşlarımız hariç) ikametlerine en yakın fırın, unlu mamul ruhsatlı iş yerleri, market, bakkal, manav, kasap, kuruyemişçi ile tatlıcılara gidip gelebilecektir.),

BİM, A101, ŞOK, MİGROS, CARREFOUR ÇALIŞMA SAATLERİ

A101, BİM, ŞOK, Migros, Carrefour mağazaları normal günlerde olduğu gibi sabah saat 09:00'da açılacak ve 21:00'e kadar açık olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Oruç Reis açıklamasıCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 75. Yıl Cumhuriyet Anfi Tiyatro ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen “AK Parti'nin 19. Kuruluş Yıl Dönümü” programına katıldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Oruç Reis'imize sakın saldırmayın, saldıracak olursanız bunun bedelini ağır ödersiniz dedik ve bugün ilk cevabı aldılar."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber