Geri Dön
GündemMarketler ve bakkallar 25 Nisan bugün açık mı?

Marketler ve bakkallar 25 Nisan bugün açık mı?

Marketler ve bakkallar için arayışa geçen vatandalar, sokağa çıkma yasağının üçüncü gününde marketler açık mı, bakkallar açık mı sorularına cevap arıyor. 25 Nisan 2020 Cumartesi günü marketler ve bakkallar saat kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? İşte sokağa çıkma yasağı hakkında bilinmesi gerekenler...

Marketler ve bakkallar 25 Nisan bugün açık mı?

23 Nisan 2020 günü başlayan sokağa çıkma yasağı bugün de devam ediyor. Toplam 4 günlük sokağa çıkma yasağı kararı verildikten sonra bugün üçüncü günü yaşıyoruz. Peki sokağa çıkma yasağında marketler ve bakkallar açık mı? Marketler ve bakkallar bugün kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? İşte 23-26 Nisan tarihleri arasında yaşanacak olan sokağa çıkma yasağı hakkında bilinmesi gerekenler...

MARKETLER - BAKKALLAR AÇIK MI?

Marketler ve Bakkallardan ihtiyacını karşılamak isteyenlerin merakla araştırdığı bilgileri haberimizde derledik. 4 günlük sokağa çıkma yasağı süresince marketler ve bakkallar için alınan kararlar şöyle:

İçişleri Bakanlığınca, 81 il valiliğine, 23, 24, 25 ve 26 Nisan'da uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili genelge gönderildi.

Genelgeye göre daha önceki kısıtlamalardan farklı olarak marketler ve bakkallar sokağa çıkma yasağının ilk 2 günü belirli saatlerde açık olacak ancak hafta sonuna denk gelen 25 Nisan Cumartesi ve 26 Nisan Pazar günleri marketler ve bakkallar kapalı olacak.

 

Kötü koku üzerine harekete geçtiler! Kapıyı bile açmadıBolu'da, dairesinden gelen kötü kokular üzerine komşularının hayatından endişe ettiği Sevim K., (60),  kapıyı açmasını isteyenlere cevap vermedi. Sevim K. gelen ekiplere de kapıyı açmayıp, tepki gösterince bir apartman sakini polis merkezine giderek, şikayetçi oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet