Geri Dön

MasterChef eleme adayı kim oldu? 68. son bölümde kaptanlığı kim kazandı, kim hangi takımda yer aldı?

MasterChef Türkiye son bölümüyle ekranlara geldi. Büyük bir ilgiyle takip edilen yarışmanın 68. bölümünde takım kaptanları belirlendi, takım oyunu oynandı ve haftanın ilk eleme adayı belli oldu. İşte heyecan fırtınası yarışmanın bu akşamki bölümünde yaşananlar...

MasterChef eleme adayı kim oldu? 68. son bölümde kaptanlığı kim kazandı, kim hangi takımda yer aldı?

TV8'in her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan yemek yarışması MasterChef Türkiye, 68. son bölümüyle izleyecisinin karşısına çıktı. Sevilen yarışmada bu akşam ilk olarak haftanın takım kaptanları belli oldu ardından ise takım oyunu oynandı ve son olarak haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Peki MasterChef'te takım kaptanları kimler oldu, takım oyununu hangi takım kazandı ve eleme adayı kim oldu?

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de kaptanlık oyunu bu sefer ünlüler arasında oynandı. Demet Akalın - Okan Kurt çifti ile Alişan ve Buse Varol çiftleri arasında oynanan kaptanlık oyununda mavi takımın kaptanı belli oldu. Demet Akalın - Okan Kurt çifti oyunu kazanarak takımlarına ilk yarışmacıyı seçme hakkı kazandılar.

MAVİ TAKIM - KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILAR KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye 68. yeni bölümde mavi takım ile kırmızı takım yarışmacılar şu şekilde oluştu;

MAVİ TAKIM: Demet Akalın - Okan Kurt, Batuhan, Cemre, Alican

KIRMIZI TAKIM: Alişan - Buse Varol, Ekin, Güzide

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Şefler, mavi takım ile kırmızı takımdan barbekü partisi menüsü hazırlamalarını istedi. Şeflerin, kazanan takıma barbekü partisi verileceğini açıklaması yarışmacıları ayrı bir heyecanlandırdı. Süre sonunda şeflerin tadımı ile oyunu kazanan takım belli oldu. MasterChef'te ödül oyununu kazanan takım ise mavi takım oldu.

İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Sevilen yarışma MasterChef'te bu haftanın ilk eleme adayı Alican oldu...

MASTERCHEF TÜRKİYE 69. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MasterChef Türkiye 69. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

Civcivlerini yiyen yılanı su bidonuyla yakaladıNevşehir’in Avanos ilçesinde bir bağ evinde bulunan civcivleri yiyen yılan civcivlerin sahibi tarafından yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber