Masterchef Kaptanlık

Masterchef Kaptanlık

Son dakika MasterChef kaptanlık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan MasterChef kaptanlık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan MasterChef kaptanlık haber sayfamızda...

Masterchef Kaptanlık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 137 masterchef kaptanlik haberi bulunmuştur.
MasterChef mavi takım kaptanlığını kim kazandı? 11 Ekim ilk eleme adayı kim oldu?
MasterChef mavi takım kaptanlığını kim kazandı? 11 Ekim ilk eleme adayı kim oldu? Lezzet yarışması MasterChef Türkiye'de bu akşam takım kaptanlığı mücadelesi ekrana geldi. Yarışmacılar mavi takım kaptanı olabilmek için jürinin istediği lahmacunu en iyi şekilde yapmaya gayret etti. Peki, 11 Ekim MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı?
11.10.2021Cadde
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı 2021? 4 Ekim kırmızı ve mavi takım yarışmacıları
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı 2021? 4 Ekim kırmızı ve mavi takım yarışmacılarıMasterChef 2021'de yarışmacılar mavi takım kaptanlığı için performans sergiledi. Haftanın yeni takımları bu akşam kıran kırana yarış ardından belli oluyor. Jüri yarışmacılardan profiterol yapmalarını istedi. Peki, bu akşam MasterChef'te kaptanlığı kim kazandı?
5.10.2021Cadde
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 27 Eylül MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 27 Eylül MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacılarıMasterChef Türkiye 2021 yarışmasında kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Elemenin ardından haftanın yeni takımları belirleniyor. MasterChef'te ilk olarak mavi takım kaptanını seçmek için jüri, yarışmacılardan menemen yapmalarını istedi. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı?
27.09.2021Cadde
MasterChef mavi takım kaptanlığını kim kazandı? 20 Eylül MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları
MasterChef mavi takım kaptanlığını kim kazandı? 20 Eylül MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacılarıMasterChef 2021'de kırmızı ve mavi takım kaptanlarının belirlenmesi için ilk mücadele gerçekleşti. İki turda yapılan yarışma sonunda mavi takım kaptanı belli oluyor. Bu haftanın kaptanları, tavuk kievski ve şiş yemeğini en iyi çıkaranlar arasından seçilecek. Peki, MasterChef kaptanlık oyunun kim kazandı?
20.09.2021Cadde
MasterChef kaptanlığı kim kazandı? 6 Eylül kırmızı ve mavi takım yarışmacıları
MasterChef kaptanlığı kim kazandı? 6 Eylül kırmızı ve mavi takım yarışmacılarıMasterChef'te elemenin ardından haftanın ilk mavi takım kaptanlık oyunu gerçekleştirildi. Oyunun ardından mavi takım kaptanı olan isim kırmızı takım kaptanını da belirliyor. Ardından iki takım yarışmacıları da netleşiyor. Peki, bu akşam MasterChef mavi takım kaptanı kim oldu?
7.09.2021Cadde
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Ağustos MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Ağustos MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacılarıMasterChef lezzet yarışmasında ilk elemenin ardından 16 yarışmacı ikinci kaptanlık için kıran kırana mücadele verdi. Oyunun sonunda mavi takım kaptanı belli oluyor. Seçilen ilk kaptan ise kırmızı takımın kaptanını belirleyecek. Peki, mavi takım kaptanı kim oldu?
30.08.2021Cadde
Masterchef kaptanlar düellosunu kazanan isim belli oldu! 7 Aralık Masterchef'te düelloyu kim kazandı, yeni takımlarda kimler var?
Masterchef kaptanlar düellosunu kazanan isim belli oldu! 7 Aralık Masterchef'te düelloyu kim kazandı, yeni takımlarda kimler var?Masterchef'te dün kaptanlık yarışı ve düellosu ekranlar geldi. Masterchef'te ilk 6'ya kalan isim belli oldu. Yarışmacılar son kaptanlık oyunu için birbirleriyle rekabet ettiler. Peki 7 Aralık Masterchef'te kaptanlık düellosunu kim kazandı, yeni takımlarda kimler var?
8.12.2020Cadde
7 Aralık MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Kırmızı - mavi takım kaptanları ve kadrosu...
7 Aralık MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Kırmızı - mavi takım kaptanları ve kadrosu...MasterChef Türkiye pazar günü ekrana gelen bölümde eleme heyecanı yaşattı. Ebru'nun yarışmaya veda etmesiyle MasterChef ilk 6'sı da belli oldu. 7 Aralık Pazartesi akşamı altı yarışmacı da son kaptanlık oyunu için mücadele etti. Peki, 7 Aralık mavi takım kaptanı kim oldu, kırmızı takım kaptanı kim?
7.12.2020Cadde
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Kasım MasterChef kırmızı - mavi takım kadrosu
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 30 Kasım MasterChef kırmızı - mavi takım kadrosuMaterchef Türkiye'de pazartesi günü yeni bölüm heyecanı yaşandı. Kaptanlık yarışmasıyla ekrana gelen MasterChef'te takımlar belli oldu. Pazar günü Uğur'un yarışmaya veda etmesiyle kırmızı ve mavi takımlar aynı kadroyla bir hafta boyunca yarışacak. İşte, kırmızı ve mavi takım kaptanları ve kadrosu...
30.11.2020Cadde
MasterChef kaptanlık düellosunu hangi isim kazandı, bu hafta Mavi takım kaptanı kim oldu? İşte Mavi ve Kırmızı takım kadrosu...
MasterChef kaptanlık düellosunu hangi isim kazandı, bu hafta Mavi takım kaptanı kim oldu? İşte Mavi ve Kırmızı takım kadrosu...MasterChef 2020'de bu haftanın ilk oyunu dün akşam oynandı. Son sekiz yarışmacının kaldığı MasterChef'te yarışmaya veda eden son isim Ayyüce olurken, Uğur Yılmaz Deniz'in ise yarışmadan diskalifiye edildiği duyurulmuştu. Bu hafta ekrana gelecek olan bölümlerin ardından Uğur'un bu hafta yarışmaya veda etmesi bekleniyor. Haftanın kaptanlık oyununda bu hafta Mavi takım kaptanı olmak için yarışmacılar Çiğ Börek yaptı. En güzel Çiğ Börek'i yapan isim ve Mavi takımın kaptanı olan isim Ebru oldu. Ebru, Kırmızı takımın kaptanı olarak ise Sefa'yı seçti. Peki düelloyu kim kazandı?
23.11.2020Cadde
Masterchef kaptanlık oyunu düelloyu kim kazandı, yeni takımlarda kimler var? 2 Kasım Masterchef kaptanlık düellosunu kazanan belli oldu!
Masterchef kaptanlık oyunu düelloyu kim kazandı, yeni takımlarda kimler var? 2 Kasım Masterchef kaptanlık düellosunu kazanan belli oldu!Masterchef'te dün kaptanlık için yarışmacılar rekabet ettiler. Dün yayınlanan bölümde yarışmacılar Mavi takım kaptanı olmak üzere önce pankek daha sonra turu geçen yarışmacılar krep ile bir yemek hazırladılar. Peki 2 Kasım Masterchef'te kaptanlık düellosunu kim kazandı?
3.11.2020Cadde
Düelloyu kazanan isim belli oldu...  Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte Mavi ve Kırmızı takım kadrosu...
Düelloyu kazanan isim belli oldu... Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte Mavi ve Kırmızı takım kadrosu...MasterChef'te 12. haftanın kaptanlık oyunu oynandı. Bir isim Mavi takımın kaptanlığını alarak takımını kurdu. Peki, MasterChef kaptanlık ve düello oyununu kim kazandı? İşte Mavi ve Kırmızı takım kadrosu...
2.11.2020Cadde
MasterChef'te düelloyu kim kazandı, Mavi takım kaptanı kim oldu? İşte Mavi ve Kırmızı takım kadrosu...
MasterChef'te düelloyu kim kazandı, Mavi takım kaptanı kim oldu? İşte Mavi ve Kırmızı takım kadrosu...MasterChef'in yeni haftasında her pazartesi olduğu gibi yarışmacılar kaptanlık oyunu için mücadele ettiler. 12 Yarışmacı yağlama yaparak kaptanlığı kazanmaya çalıştı. Peki, MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Yeni takımlar belli oldu mu?
26.10.2020Cadde
Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı, hangi takım kaptanı? 12 Ekim Masterchef yeni takımlarında hangi yarışmacılar var?
Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı, hangi takım kaptanı? 12 Ekim Masterchef yeni takımlarında hangi yarışmacılar var?Masterchef'in dün yayınlanan bölümünde kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Dün tavuk ile en iyi tabağı yapan Uğur, bu hafta Mavi takımın kaptanı oldu. Uğur, Kırmızı takım kaptanı olarak ise Sefa'yı seçti. İki isim avantaj fırsatı için kıyasıya rekabet ettiler. Peki 12 Ekim Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı?
13.10.2020Cadde
MasterChef'te Mavi takımın kaptanı kim oldu? Kaptanlık düellosunu hangi isim kazandı?
MasterChef'te Mavi takımın kaptanı kim oldu? Kaptanlık düellosunu hangi isim kazandı?MasterChef 2020'de yeni haftada kaptanlık oyununda mücadele veren yarışmacılara şefler tarafından ana ürün olarak Ton balığı verildi. Birçok başarılı yemeğin çıktığı kaptanlık gecesinde en başarılı üç yemeği yapan isimler Tanya, Esra ve Walison olurken bu üç isim arasından en başarılı tabağı yaparak mavi takımın kaptanı olan isim ise Esra Tokelli oldu. Kendisine haftalardır kaptan olursan beni Kırmızı takım kaptanı yap diyen Ebru ise Kırmızı takım kaptanı oldu. Peki MasterChef'te kaptanlık düellosunu kim kazandı?
6.10.2020Cadde
Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı, Esra mı Ebru mu, market için ekstra süreyi kim aldı? 5 Ekim Masterchef yeni takımlarında kimler var?
Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı, Esra mı Ebru mu, market için ekstra süreyi kim aldı? 5 Ekim Masterchef yeni takımlarında kimler var?Masterchef'te bugün kaptanlık oyununda yarışmacılar ton balığı en iyi yemeği yapmaya çalıştılar. Ton balığı ile en iyi tabağı hazırlayan Esra, Mavi takım kaptanı oldu. Esra, Kırmızı takım kaptanı olarak ise Ebru'yu seçti. Esra ve Ebru kaptanlık düellosunda karşı karşıya geldi. Peki 5 Ekim Masterchef kaptanlar düellosunu kim kazandı? İşte Masterchef yeni takımlar...
5.10.2020Cadde
MasterChef'te düelloyu kim kazandı, mavi takım kaptanı kim oldu? İşte MasterChef yeni haftanın takımları...
MasterChef'te düelloyu kim kazandı, mavi takım kaptanı kim oldu? İşte MasterChef yeni haftanın takımları...MasterChef'te dün akşam gerçekleştirilen kaptanlık oyununda en güzel Lahmacun'u yapan isim Serhat oldu. Serhat kendine ve takımına rakip olarak Barbaros'u seçti. Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı bir haftanın olmasını istediğini ifade eden Serhat takımına Furkan, Tanya, Eray, Sefa, Özgül ve Didem'i aldı. Peki MasterChef 2020'de Serhat ve Barbaros arasındaki düelloyu kim kazandı?
29.09.2020Cadde
MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi ve Kırmızı takım kimlerden oluşuyor? İşte kadrolar...
MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi ve Kırmızı takım kimlerden oluşuyor? İşte kadrolar...MasterChef'in 7. haftası başladı. Bugün pazartesi ve yarışmacılar en iyi lahmacunu yapıp Mavi takım kaptanlığını kazanmak için mücadele verdiler... Şimdi kaptanlığı kimin kazandığı ve takım kadroları araştırılıyor... İşte detaylar...
28.09.2020Cadde
Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı, 5 dakikayı kim aldı? Masterchef yeni takımlarda hangi yarışmacılar var?
Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı, 5 dakikayı kim aldı? Masterchef yeni takımlarda hangi yarışmacılar var?Masterchef'te dün kaptanlık için yarışmacılar kıyasıya mücadele ettiler. Mavi takımın kaptanlığını alabilmek için yarışmacılar menemen yaptılar. Kaptanlar arasında ise bir düello yapıldı yenen kaptan takımına yarışmada 5 dakika kazandırdı. Peki 7 Eylül Masterchef kaptanlık düellosunu kim kazandı?
8.09.2020Cadde
MasterChef Türkiye kim kazandı, takım kaptanları kimler oldu? MasterChef kim elendi?
MasterChef Türkiye kim kazandı, takım kaptanları kimler oldu? MasterChef kim elendi?3. sezonuyla da büyük bir ilgi gören MasterChef Türkiye'de dün son 16'ya kalan yarışmacılar belli olmuştu. İlgiyle izlenen yarışmada bugün de takım kaptanları belli oldu. İşte bu akşam ekranlara gelen son bölümde takım kaptanlıklarını kazanan yarışmacılar ve son 16'ya kalmayı başaran tüm yarışmacılar...
24.08.2020Cadde
MasterChef eleme adayı kim oldu? 68. son bölümde kaptanlığı kim kazandı, kim hangi takımda yer aldı?
MasterChef eleme adayı kim oldu? 68. son bölümde kaptanlığı kim kazandı, kim hangi takımda yer aldı?MasterChef Türkiye son bölümüyle ekranlara geldi. Büyük bir ilgiyle takip edilen yarışmanın 68. bölümünde takım kaptanları belirlendi, takım oyunu oynandı ve haftanın ilk eleme adayı belli oldu. İşte heyecan fırtınası yarışmanın bu akşamki bölümünde yaşananlar...
16.12.2019Gündem
MasterChef Türkiye 68. bölümde kaptanlık oyunu| Ünlü isimler MasterChef'te...
MasterChef Türkiye 68. bölümde kaptanlık oyunu| Ünlü isimler MasterChef'te...MasterChef Türkiye yeni haftaya hızlı başlıyor. Bu akşam ekrana gelecek olan 68. bölüme ünlü isimler konuk olacak. Kaptanlık oyununun oynanacağı MasterChef'e kimler konuk oluyor? İşte MasterChef Türkiye 68. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar...
16.12.2019Gündem
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 9 Aralık son bölümde haftanın takımları ve takım oyununun kazananı
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 9 Aralık son bölümde haftanın takımları ve takım oyununun kazananıTV8'in her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan yemek yarışması MasterChef Türkiye, 63. son bölümüyle izleyecisinin karşısına çıktı. Sevilen yarışmada bu akşam ilk olarak haftanın takım kaptanları belli oldu ardından ise takım oyunu oynandı. Peki MasterChef'te takım kaptanları kimler oldu ve takım oyununu hangi takım kazandı?
9.12.2019Gündem
MasterChef Türkiye'de son kaptanlık oyunu | MasterChef Türkiye 63. bölüm fragmanı
MasterChef Türkiye'de son kaptanlık oyunu | MasterChef Türkiye 63. bölüm fragmanıMasterChef Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. 63. bölümü yayınlanacak olan MasterChef Türkiye'de dengeler değişiyor. Yasin'in elenmesinin ardından MasterChef Türkiye'de bu akşam son kaptanlık oyunu oynanacak. İşte MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı...
9.12.2019Gündem
MasterChef'te yeni dönem! Masterchef Türkiye 63. bölüm fragmanı
MasterChef'te yeni dönem! Masterchef Türkiye 63. bölüm fragmanıMasterChef'te yeni bir dönem başlıyor. Son bölümde bir kişi daha yarışmaya veda etti. Yasin, Cemre ve Batuhan'ın eleme potasında olduğu MasterChef eleme gecesinde yaşanan vedanın ardından MasterChef Türkiye'de dengeler değişecek. İşte MasterChef Türkiye 63. bölüm fragmanı...
7.12.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

masterchefkırmızı takımmavi takımkaptanlık oyunukim kazandı

Masterchef Kaptanlık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.