Geri Dön

MasterChef Türkiye 8. bölüm fragmanı! Dokunulmazlık oyunu Darülaceze'de...

MasterChef Türkiye yeni bölüm için heyecan dorukta. Haftanın üç günü yeni bölümleri ile ekrana gelen MasterChef Türkiye'de ilk eleme için geri sayım başladı. Bu akşam yayınlanacak olan bölümde MasterChef yarışmacıları Darülaceze'de yemek yapacaklar. Peki dokunulmazlık yarışını hangi takım kazanacak?

MasterChef Türkiye 8. bölüm fragmanı! Dokunulmazlık oyunu Darülaceze'de...

Mavi ve kırmızı takım için kritik akşam. Bu akşam ekrana gelecek olan MasterChef Türkiye'nin 8. bölümünde yarışmacılar Darülaceze'de yemek yapacak. Dokunulmazlık için mücadele verecek olan iki takımdan hangisi başarılı olacak merak konusu...

MASTERCHEF TÜRKİYE 8. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Dün akşam yapılan yarışmanın ardından mavi takımın yarışmayı kaybetmesi ile Suna bireysel dokunulmazlığı alırken; ilk eleme adayı Ekin, ikinci eleme adayı ise Eda oldu.

 

Türkiye'de bir ilk yaşandı! İki korona hastası örnek olduDünyada ilk kez İstanbul'daki devlet hastanesinde yapılan operasyonla koronavirüsü atlatmış alıcıya yine Kovid-19 geçirmiş bir vericiden alınan böbrek nakledildi. 50 yaşındaki Mustafa Yıldırım, yeğeni 31 yaşındaki Ceyhun Yıldırım’a böbreğini verdi. Böbrek Nakli Kliniği Şefi Doç. Dr. Eyüp Veli Küçük, "Hastaların sağlık durumu iyi, tedavileri devam ediyor, koronavirüs organ nakline engel değil" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet