Geri Dön

Meltem Miraloğlu kaç yaşında? Kiminle evlendi? Hangi dizilerde oynadı?

13 Ocak 1987'de doğan Meltem Miraloğlu, dizi ve film oyuncusu. Meltem Miraloğlu, kendinden 42 yaş büyük bir Amerikalı ile evlenince çok konuşulmaya başladı. Peki Meltem Miraloğlu kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

Meltem Miraloğlu kaç yaşında? Kiminle evlendi? Hangi dizilerde oynadı?

Oyuncu, 13 Ocak 1987'de Diyarbakır'da doğmuştur. 2 yaşında iken geçim zorlukları sebebiyle ailesiyle beraber İstanbul'a taşınmıştır. Ekim 2019'da Miraloğlu, kendinden 42 yaş büyük bir Amerikalı ile evlendi.

Çocukluğundan beri oyunculuğa ilgili olduğunu söyleyen Miraloğlu, Müjdat Gezen Güzel Sanatlar Akademisi'nden mezun olmuştur. İlk olarak "Hayatı Çalınan Çocuklar Sosyal Sorumluluk Projesi" reklam filminde oynamıştır. Daha sonra ise Hayat Devam Ediyor adlı dizide oynamıştır.

Türkiye'de korona denetimleri bütün illerde sürüyorİçişleri Bakanlığı'nın valiliklere gönderdiği 'Çorona virüs Denetimleri' konulu genelge kapsamında 81 il genelinde pazarlar, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar ve taksilerde gün boyu sıkı denetimler yapılıyor. Antalya'da ise polis ekipleri corona virüs tedbirleri kapsamında Konyaaltı Sahili'nde hem broşür dağıttı hem de tatilcileri maske takmaları ve sosyal mesafeye uymaları için uyardı. Denetimleri atlı polisler, martı timleri, motorize ekipler ve Toplum Destekli Şube Müdürlüğü'ne bağlı polislerden oluşan tim gerçekleştirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber