Meltem Miraloğlu

Meltem Miraloğlu

Son dakika Meltem Miraloğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Meltem Miraloğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Meltem Miraloğlu haber sayfamızda...

Meltem Miraloğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 68 meltem miraloglu haberi bulunmuştur.
Meltem Miraloğlu kaç yaşında, kimdir? Meltem Miraloğlu evli mi, eşi kim?
Meltem Miraloğlu kaç yaşında, kimdir? Meltem Miraloğlu evli mi, eşi kim?Meltem Miraloğlu kimdir? Yaptığı evlilik ile magazin gündemine sık sık konu alan Meltem Miraloğlu ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Bir dönem dizi ve filmlerde rol alan Meltem Miraloğlu kaç yaşında ve nereli? İşte Meltem Miraloğlu ve eşi ile ilgili merak edilenler.
23.02.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (23 Şubat 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (23 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
23.02.2021Magazin
Flaş iddia! Meltem Miraloğlu psikoloğuyla mu aşk yaşıyor?
Flaş iddia! Meltem Miraloğlu psikoloğuyla mu aşk yaşıyor?2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli zengin bir ABD'li ile evlenen Meltem Miraloğlu'nun (34), eşi tarafından evden atıldığı ve bir süredir kendisinden haber alınamadığı iddia edilmişti. Oyuncu Miraloğlu'nun Patrick'den ayrılarak psikoloğu John (62) ile aşk yaşamaya başladığı öne sürüldü.
22.02.2021Cadde
Ortaya çıktı
Ortaya çıktıKendisinden 48 yaş büyük ABD’li eşi Patrick Grady’nin evden attığı ve bir süredir haber alınamadığı iddia edilen Meltem Miraloğlu, ortaya çıktı.
21.02.2021Cadde
Meltem Miraloğlu ortaya çıktı
Meltem Miraloğlu ortaya çıktı2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük Patrick isimli zengin bir ABD'li ile evlenen Meltem Miraloğlu'nun (34), eşi tarafından evden atıldığı ve bir süredir kendisinden haber alınamadığı iddia edilmişti. Ünlü oyuncu, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ile iyi olduğunu duyurdu.
20.02.2021Cadde
Meltem Miraloğlu'na ne oldu? Flaş açıklama...
Meltem Miraloğlu'na ne oldu? Flaş açıklama...2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük Patrick (82) isimli zengin bir ABD'li ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu'nun, eşi tarafından evden atıldığı ve bir süredir kendisinden haber alınamadığı iddia edilmişti. Ünlü oyuncu sosyal medyadan yaptığı açıklama ile hakkında çıkan dedikodulara noktayı koydu.
19.02.2021Cadde
Meltem Miraloğlu kimdir, kaç yaşında? Meltem Miraloğlu'nun eşi kim? İşte dizileri - filmleri
Meltem Miraloğlu kimdir, kaç yaşında? Meltem Miraloğlu'nun eşi kim? İşte dizileri - filmleriMeltem Miraloğlu tekrardan gündeme geldi. En son kendisinden 48 yaş büyük biriyle evlendiği haberinden sonra tekrar konuşulmaya başlayan Meltem Miraloğlu kimdir, kaç yaşında? Meltem Miraloğlu dizileri ve filmleri neler? Kendinden 48 yaş büyük Amerikalı ile evlenen Meltem Miraloğlu biyografisi haberimizde...
17.02.2021Cadde
Meltem Miraloğlu hakkında şok iddia: Kayıp ve perişan halde!
Meltem Miraloğlu hakkında şok iddia: Kayıp ve perişan halde!2011-2013 yılları arasında yayınlanan 'Hayat Devam Ediyor' adlı dizide 'çocuk gelin' rolüyle ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu’nun (34), 48 yaş büyük ABD'li eşi Patrick tarafından evden atıldığı ve kendisinden haber alınamadığı iddia edildi.
16.02.2021Cadde
Meltem Miraloğlu'nun sözleri şaşırttı
Meltem Miraloğlu'nun sözleri şaşırttıAmerika'ya yerleşen ve orada kendisinden 48 yaş büyük Patrick Grady ile evlenmesiyle gündeme gelen oyuncu Meltem Miraloğlu, son paylaşımıyla herkesi şaşırttı.
21.06.2020Cadde
Meltem Miraloğlu'ndan 'boşanma' iddialarına yanıt!
Meltem Miraloğlu'ndan 'boşanma' iddialarına yanıt!Kendisinden 48 yaş büyük Patrick Grady ile boşandığı konuşulan oyuncu Meltem Miraloğlu, önceki gün Amerika'dan videolu bir paylaşım yaptı.
7.04.2020Cadde
O artık Meltem değil!
O artık Meltem değil!'Hayat Devam Ediyor' adlı dizide ‘çocuk gelin’ karakteri ile adını duyuran, kendisinden 48 yaş büyük emekli öğretmen Patrick Grady ile yaptığı evlilikle uzun süre gündem olan Meltem Miraloğlu'ndan (33) dikkat çeken bir hamle geldi.
2.04.2020Cadde
Meltem'den şok itiraf: İyi bir eş değil ama iyi bir baba!
Meltem'den şok itiraf: İyi bir eş değil ama iyi bir baba!Amerika'ya gittikten sonra kendisinden 48 yaş büyük Patrick ile evlenen Meltem Miraloğlu, The Clinton Herald gazetesine konuştu. Miraloğlu'nun eşiyle ilgili sözleri herkesi şaşırttı.
27.03.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (20 Mart 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (20 Mart 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
20.03.2020Magazin
Eski eşinin yanına sevgilisiyle döndü
Eski eşinin yanına sevgilisiyle döndü"Hayat Devam Ediyor" dizisiyle tanınan, kendisinden 48 yaş büyük 80 yaşındaki Amerikalı Patrick ile yaptığı evlilikle de gündeme gelen Meltem Miraloğlu hakkında bir iddia daha ortaya atıldı.
20.03.2020Cadde
'Meltem Miraloğlu eşinden resmen boşandı'
'Meltem Miraloğlu eşinden resmen boşandı''Hayat Devam Ediyor' dizisinde hayat verdiği 'çocuk gelin' karakteriyle tanınan, kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick ile yaptığı evlilikle uzun süre gündemden düşmeyen Meltem Miraloğlu, şimdi de boşanma haberi ile adından söz ettirdi.
19.03.2020Cadde
Meltem Miraloğlu açıkladı! Amerikalı eşi Patrick'ten ayrıldı mı?
Meltem Miraloğlu açıkladı! Amerikalı eşi Patrick'ten ayrıldı mı? Oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki Amerikalı eşi Patrick ile yaşadığı evden kaçtığı iddiasına cevap verdi.
4.01.2020Cadde
Meltem Miraloğlu hakkında flaş iddia!
Meltem Miraloğlu hakkında flaş iddia!'Hayat Devam Ediyor' dizisinde hayat verdiği 'çocuk gelin' karakteriyle tanınan, kendisinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick ile yaptığı evlilikle gündemden düşmeyen oyuncu Meltem Miraloğlu'nun, evden ayrılıp kayıplara karıştığı iddia edildi.
27.12.2019Cadde
Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a konuşma yasağı
Meltem Miraloğlu'ndan Onur Akay'a konuşma yasağıDün hakkında çıkan haberlere yönelik yasal hakkını kullanacağını duyuran Meltem Miraloğlu, daha önce kendisiyle ilgili açıklama yapan Onur Akay'a konuşma yasağı getirdi.
20.11.2019Cadde
Meltem Miraloğlu'ndan şok açıklama
Meltem Miraloğlu'ndan şok açıklamaKendinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick ile evliliği çok konuşulan Meltem Miraloğlu'nun, geçtiğimiz günlerde ruh sağlığını iyi olmadığı ve boşanacağı iddia edilmişti. Haberlere sitem eden oyuncu, bugün sessizliğini bozdu.
19.11.2019Cadde
Meltem Miraloğlu: Yıllardır işsizim, siz de beni anlayın!
Meltem Miraloğlu: Yıllardır işsizim, siz de beni anlayın!Kendisinden 48 yaş büyük bir ABD vatandaşıyla evlenip Amerika'ya yerleşen oyuncu Meltem Miraloğlu, çarpıcı açıklamalarına bir yenisini ekledi.
18.11.2019Cadde
Meltem Miraloğlu'ndan 'boşanma' iddialarına yanıt
Meltem Miraloğlu'ndan 'boşanma' iddialarına yanıtGeçtiğimiz hafta Amerika'ya yerleşen ve 80 yaşındaki Patrick ile evlenen Meltem Miraloğlu'nun, boşanacağı iddia edilmişti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla iddiaları yalanlayan Miraloğlu, eşine sorduğu soru ve tavırlarıyla kafaları karıştırdı.
17.11.2019Cadde
Meltem Miraloğlu boşanıyor
Meltem Miraloğlu boşanıyor'Hayat Devam Ediyor' dizisinde çocuk gelin rolüyle ünlenen ve kendinden 48 yaş büyük Amerikalı Patrick ile evlenen Meltem Miraloğlu, gündeme düşmüştü.
14.11.2019Cadde
'Meltem Miraloğlu'nun eşi kendini kısırlaştırmış'
'Meltem Miraloğlu'nun eşi kendini kısırlaştırmış'Kendinden 48 yaş büyük Amerikalı biriyle evlenmesi haberi ile magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Meltem Miraloğlu hakkındaki iddialar bitmiyor...
7.11.2019Cadde
Meltem Miraloğlu 'dede' sorusuna güldü geçti!
Meltem Miraloğlu 'dede' sorusuna güldü geçti!Oyuncu Meltem Miraloğlu, önce iş teklifi olmadığı için 80 yaşındaki ABD’liyle evlendiğini söyledi. Sonra "Buraya gelmek doğru karardı" dedi. Ardından "Proje olursa ülkeme dönerim" itirafı yaptı.
5.11.2019Cadde
Meltem Miraloğlu takipçisinin o sorusuna kayıtsız kalamadı!
Meltem Miraloğlu takipçisinin o sorusuna kayıtsız kalamadı!'Hayat Devam Ediyor’ isimli dizide ‘çocuk gelin’ rolü ile tanınan Meltem Miraloğlu kendisinden 48 yaş büyük Patrick (80) ile evlenip Amerika’ya yerleşmişti.
3.11.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

meltem miraloğluoyuncuAmerikamagazinPatrick

Meltem Miraloğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.